Güzel bir bilgisayara sahip olmak nasıl bir his?

Hocam ben sistemi satın aldığım zaman display kablo nedir bilmiyordum. Sistemi satın aldım. Geldim görüntü yok. Gerçekten çok kötü olmuştum.
Ben de aldığım zaman Gamepower PSU'nun ne kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Sonra buradaki konuları görünce ben daha kötü olmuştum.

Para biriktir, Black Friday ve 11.11 indirimlerinden parcalar al. Gerekiyorsa Aliexpress, Taobao gibi sitelerden tedarik et. Ekran kartimi Aliexpress uzerinden aldim, pasli gelmisti fakat aseton ile HDMI girisini bir dis fircasi ile fircaladim, Aliexpress uzerinden para iadesi talebi açtım ve 600TL'ye gelen ekran kartinin 150TL'sini bana iade ettiler. Ticari zekani kullanirsan daha fazla indirimler alabilirsin fakat ne kadar dogru bilmem.

Türkiye'de Black Friday veya indirim günlerinde fiyat değişmiyor. Ürünün fiyatını artırıp indirim ayağına eski fiyatına çekiyorlar. Yazım yanlışlarına dikkat et iyi günler.

İnsan doymuyor ki şuan ki sistemi toplamak için 2 yaz debelendim. Aldım fakat şuan neden RTX li sistemim olmasın ki diyorum. Malesef bunun sonu yok. :D

Aslında önyargılı olmamak gerek ama iyi bir bilgisayarın olursa aldığın en düşük 70 olan notun, en yüksek notun olmaya başlayabilir. Bazen para insanı bozuyor. Belki seni de güzel bir bilgisayar bozacaktır, güzel olan bilgisayarın cazibesine kapılıp derslerini aksatabilirsin. En azından senin için bu hissiyata kapıldım. Kaçıncı sınıftasın bilmiyorum ama eğitim konusunda kendini güzelce emin bir şekilde garantiye aldıktan sonra iyi bir bilgisayar edinmeni tavsiye ederim. İyi bir bilgisayara sahip olma hayalin her zaman olsun ama bu hayale ulaşman gereken zamandan önce ulaşmaman gerektiğini düşünüyorum.

8 Yıldır kullandığım 3.Nesil i5 işlemci bir laptopum var (Lenovo Z580 Ideapad) temiz baktım yıllar geçtikçe kendi çapımda eklemeler yaptm ve benim gözümde hala yesyeni 😁 ufak dokunuşlarla elindekini yenileyebilirsin dostum

Hocam zamanı gelecek ve siz de o hissi tadacaksınız. Hafta sonları internet Cafe'ye giderdim. Param yetmediği için sadece 1 saat oynar bütün gün oyun oynayanları izlerdim. Kendi kendime derdim acaba bir gün benim de güzel bir bilgisayarım olacak mı istediğim oyunları oynayabilecek miyim diye. Zamanı illaki gelecek ve siz de güzel bir bilgisayara sahip olacaksınız.
İnşallah... Sadece ben değil, benim gibi dünyada bu ümidi besleyen birçok insan var...

Geri
Yukarı