Güzel Oyun Önerisi

Türkistan

Decapat
Yer
Kilis
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar.
Evde canım çok sıkılıyor, bir iki oyun oynayayım diyorum, bakıyorum kitaplığımda doğru düzgün oyun yok. Rainbow 6 Siege oynuyorum o da bir yere kadar. 1 ayda 120 saat yaptım artık farklı oyunlar da denemek istiyorum. Bir sürü güzel oyun var ama fiyatları gereksiz pahalı geliyor bana. Bir oyuna 100-200TL vermek istemiyorum. Saracak bir oyun arıyorum!

Güzel grafikleri olan, hikayeli ya da hikayesiz fark etmez, yormaktan çok eğlendirmeyi amaçlayan, fiyatı çok pahalı olmayan oyun önerilerinizi bekliyorum.
Sistemim günümüzdeki bütün oyunları açabilecek düzeyde yani sistem zorlayan oyunlar önerebilirsiniz.

Hocam aşırı güzel grafikli olup da dediğiniz gibi uzun süren fazla oyun yok. Eğer grafik 1. planda değilse şu oyunlara bir bakabilirsiniz:

Sid Meiers Pirates! - Rahatından 5 saat - sararsa 40+ saat
Mount&Blade: Warband - Rahatından 10 saat - sararsa 200+ saat -

Arkham Knight.
Outlast.
Inside(bu platform oyunudur, satın almadan önce biraz Youtube'tan bakmanız iyi olacaktır).
Outlast'ı oynadım diğer dediklerinize de göz atacağım çok teşekkür ederim.
Witcher 3. 60 TL gibi bir fiyatı vardı.
Öneriniz için teşekkür ederim. İndirimde 15-20 tl arası oluyordu fiyatı yanlış hatırlamıyorsam mutlaka oynayacağım.
Rust,Dayz Outlast,the walking dead,The forest,Call of duty serisi,Detroit:Become human,Crysis serisi,Prototype serisi
Rust ve Dayz oyunlarını biliyorum videolarını izlediğim zaman çok beğenmemiştim ama deneyeceğim. The forest var zaten bende bitirdim arkadaşlarımla. Call Of Duty serisini severim. Crysis, Detroit ve Prototype serisini de deneyeceğim önerileriniz için teşekkür ederim.
Doom 2016 + Doom Eternal. İndirimlerde ikisini birlikte 95 TL'ye alman mümkün.
Bana grafikleri çok garip gelmişti tam olarak beğenmemiştim ama oyunun büyük bir hayran kitlesi var. Bence denemeye değer oyunlar ikisi de. Teşekkür ederim.
Hocam aşırı güzel grafikli olup da dediğiniz gibi uzun süren fazla oyun yok. Eğer grafik 1. planda değilse şu oyunlara bir bakabilirsiniz:

Sid Meiers Pirates! - Rahatından 5 saat - sararsa 40+ saat
Mount&Blade: Warband - Rahatından 10 saat - sararsa 200+ saat -
Mount and Blade çok sevdiğim bir oyun. Sid Meier's Pirates oyununu da denemeye çalışacağım.
Grafik benim için birinci planda. Oyun çok uzun sürmese de olur güzel şeyler bıraksın ve grafikleri kaliteli olsun yeter. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Hitman, Witcher 3 oynayabilirsin.
Hitman çok konuşulan bir oyun denemekle denememek arasında kalmıştım. Önerdiğiniz için deneyeceğim teşekkür ederim.

Geri
Yukarı