Güzel oyun önerisi

Tek Ubisoft'a özgü bir şey değil bence. Yeni çıkan oyunlarda firmalar işi tamamen paraya dökmüş, ilgili oyunun eski serisi daha heyecanlı oluyor ya da akıllarına bir şey mi gelmiyor, bilemiyorum.

Eski Tomb Raider'larla büyüdüm ben. Tomb Raider 2 ile başladım ilk sonra 5'i oynadım. Aylarım geçerdi bir oyunu bitirmek için. Aşırı zevkli gelirdi. O bölümleri geçmek inanılmaz keyifliydi. Sonra dedim ki belki çocuktum ondan zor geliyordu bitirmek geçenlerde tekrar indirdim Steam de bundle olarak almıştım zaten zamanında. Yine zorlandım ve yine keyif aldım. Muazzamdı o eski Tomb Raider'lar.

Hocam Titanfall 1 sadece Online ama Titanfall2'nin Campaign'i var hocam.

Hocam onu bende çok merakla bekliyorum ama fiyatı biraz dudak uçuklatıcı.😬

Aynı oyundan bahsetmiyor olabiliriz. The Day Before on Steam
Şimdi istek listemden baktım oyuna. Fiyatı hakkında bir bilgim yok ama çok aşırı yükseldim ben bu oyuna.

AC serisinin yeni oyunlarına bakabilirsiniz. Valhalla öneririm.

ACnin yeni seriden 2 oyununu oynadım Valhalla'dan hemen önceki 2 oyununu. Benim hatam var orada kabul ediyorum. God of War bitirdikten hemen sonra 2 oyuna şans verdim PS tarafında ve attan inip eşeğe bindiğimi hissettim o an. AClere bir ara yeniden şans verme niyetim var doğrusu.

ACnin yeni seriden 2 oyununu oynadım Valhalla'dan hemen önceki 2 oyununu. Benim hatam var orada kabul ediyorum. God of War bitirdikten hemen sonra 2 oyuna şans verdim PS tarafında ve attan inip eşeğe bindiğimi hissettim o an. AClere bir ara yeniden şans verme niyetim var doğrusu.
Valhalla o 2 oyuna göre daha iyi. Bir de GOW gibi bir oyun sonrası genelde insanlar yeni oyunlardan pek tatmin olmuyor.

Metro serisi ve BioShock serisini oynadın mı?

Ah metro. Artyum. Hastasıyım be Artyum'un. Exodus u enchanced (yanlış yazmış olabilirim) versiyonunu daha yeni bitirdim. Kitaplarını da bitirdim metro 2034'ten hemen sonra. Gözlerim doldu bak şimdi Artyum.

Valhalla o 2 oyuna göre daha iyi. Bir de GoW gibi bir oyun sonrası genelde insanlar yeni oyunlardan pek tatmin olmuyor.

GoW çok ayrıydı ama ya cidden bak. Oynadığım en iyi ilk 10 oyun arasına net sokarım.

@murat_boy93 Detroit en az Life is Strange kadar kaliteli bir oyun. Hatta ben çok daha kaliteli olduğunu düşünmekteyim. Ön yargı ile yaklaşmazsanız iyi olur.
Elden Ring
Devil May Cry 5+Vergil (İndirimde)
Metal Gear Rising: Revengance (İndirimde)
Dark Souls serisi
RDR2
Bekleyebilirsen Uncharted veya Spider-Man
God of War

@murat_boy93 Detroit en az Life is Strange kadar kaliteli bir oyun. Hatta ben çok daha kaliteli olduğunu düşünmekteyim. Ön yargı ile yaklaşmazsanız iyi olur.
Elden Ring.
Devil May Cry 5+vergil (indirimde)
Metal Gear rising: Revengance (indirimde)
Dark Souls serisi.
RDR2.
Bekleyebilirsen Uncharted veya Spider-Man
God of War.

Hocam oynama imkanı çok az veriyor Quantic Dream firması. Hikayeden ilerliyor ama kısa kısa hikayeye odaklanamıyorsun bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı