Güzel oyun önerisi

Zevklerimden biraz bahsedeyim. Skyrim mesela bana bomboş oyun geliyor. Açık dünyada bu kadar özgür olmak beni pek sarmıyor. Loot and shooter türünde iyi bir oyun olursa belki ilgimi çekebilir. Borderlands'leri mesela severek oynamıştım. Cyberpunk hikayeye girişi gelişme kısmı çok güzeldi ama oyun ne zaman açık dünyaya geçti beni baydı. GTA V'i bırak GTA 4 kalitesinde bile yoktu açık dünyası. Witcher mesela içerik olarak sevmiştim ama savaş mekaniği birazcık rahatsız etmişti. Önerebileceğiniz oyunlar varsa eğer incelemek ve oynamak isterim. Çok fazla vaktim olmadığı için no man sky gibi çok fazla vakit harcamam gereken oyunlar oynamayı tercih etmiyorum. Online tarafa gelecek olursakda zaten Smite ve FIFA bana yetiyor.
Hocam 2 oyun öneriyorum çok seversin bence.

Ark Survival Evolved.
Unturned.

Unturned'te ve Ark Survival Evolved'de hem raid hem loot hem de silah ile vurma olayları var. Ark Survival'ın haritası bayağı büyük. Oyun sarar yani.

Hocam 2 oyun öneriyorum çok seversin bence.

Ark Survival Evolved.
Unturned.

Unturned'te ve Ark Survival Evolved'de hem RAID hem loot hem de silah ile vurma olayları var. Ark Survival'ın haritası bayağı büyük. Oyun sarar yani.

Hocam dünyanın en kötü oyununu öner deseydim Ark listede ilk 3'e kesin girerdi. RTX3070 Ti kartım var ve 55-60 arası FPS alıyorum. Aşırı kötü optimizasyonu var. O tarz oyunlara hiç sabredemem. Unturned neymiş bakacağım ama.

Hocam dünyanın en kötü oyununu öner deseydim Ark listede ilk 3'e kesin girerdi. RTX3070 Ti kartım var ve 55-60 arası FPS alıyorum. Aşırı kötü optimizasyonu var. O tarz oyunlara hiç sabredemem. Unturned neymiş bakacağım ama.
İşte bende bunu demenden korkuyordum. :( RTX 3070 Ti alacaktım Ark için. Unturned'e gelirsek Roleplay serverleri var iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı