Güzel oyun önerisi

murat_boy93

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Ekran kartı
RTX3070Ti
İşlemci
i5 11600
Zevklerimden biraz bahsedeyim. Skyrim mesela bana bomboş oyun geliyor. Açık dünyada bu kadar özgür olmak beni pek sarmıyor. Loot and shooter türünde iyi bir oyun olursa belki ilgimi çekebilir. Borderlands'leri mesela severek oynamıştım. Cyberpunk hikayeye girişi gelişme kısmı çok güzeldi ama oyun ne zaman açık dünyaya geçti beni baydı. GTA V'i bırak GTA 4 kalitesinde bile yoktu açık dünyası. Witcher mesela içerik olarak sevmiştim ama savaş mekaniği birazcık rahatsız etmişti. Önerebileceğiniz oyunlar varsa eğer incelemek ve oynamak isterim. Çok fazla vaktim olmadığı için no man sky gibi çok fazla vakit harcamam gereken oyunlar oynamayı tercih etmiyorum. Online tarafa gelecek olursakda zaten Smite ve FIFA bana yetiyor.

The Walking Dead serisi, The Wolf Among Us, Telltale Batman: The enemy within.

The Walking Dead serisi, the Wolf Among Us, Telltale Batman: The enemy within.

Telltale serisine asla sabredemem. Beyond Two Souls oynadım beni inanılmaz boğdu oyun. Hikaye severim ama Life is Strange serisi kalitesinin çeyreğinde bile değil Quantic Dream ve Telltale Games.

Far Cry 2 ve 3. oyunu olabilir.

Onları çok eskiden oynamıştım. Sevdiğim bir seriydi ama Primal'den sonra off hep aynı oyun ufak konu değişiyor sonra aynı oyunu veriyorlar hissiyatı artık rahatsız edince Far Cry benim için Primal de bitti. Ama evet 3 özellikle özel bir oyundu.

Yeni konular

Geri
Yukarı