Güzel şeyler tehlikelidir

Güzel şeyler tehlikeli olabilir de olmayabilir de. Tehlikeli şeyleri güzelleyen bizleriz. Ayrıca her şeyi aynı bakış açısı ile yorumlamak uygun değildir.

Hocam, peki karpuza ne diyebiliriz? :D

Tatlının da tatlısı bir meyve:D

Çilek her zaman tatlı değil. Genel olarak ekşi bir meyve. Yani bu dediğin örnek doğru değil.

Bu senin zevkine de bağlı bana çilek karpuz mor erik gibi meyveler güzel, lezzetli gelirken sana gelmeyebilir. Aynı şekilde birçok insan kereviz sevmezken seveni de aynı şekilde çoktur.

Çilek her zaman tatlı değil. Genel olarak ekşi bir meyve. Yani bu dediğin örnek doğru değil.

cartoon-shark.jpg

Bence çok sevimli. :)

Elma ve armut sert besinler. Tüketmesi kolay değil. Bu da teorimi destekler nitelikte.

Fiziksel olaylar. Örneğin tatlı görünen bir hayvanın saldırması gibi.
Adolf h*tler'i bu tarz çizsem o da çok sevimli olurdu :D

Hocam, peki karpuza ne diyebiliriz? :D
Karpuz tatlı bir meyve. Şu açıdan düşünmelisin ki karpuzun da avantajları olduğu gibi dezavantajları var. Örneğin suyu koluna doğru akar. Bunu geçtim fazla yemek zararlı. Bunları bilmiyor musun?
Bunların yumuşak türleri de var. Ayrıca siz sadece tatlılık üzerinden bir sonuca ulaşmışken, şimdi işin içine neden sertlik ya da yumuşaklıkla ilgili bir kıyas sokuyorsunuz?

Lüzumsuz tartışmadan başka bir gaye yok sanırim.
Başlıkta "tatlı" mı yazıyor? Örnek olarak tatlı verdim ama anlamadan yorum yapacaksanız başlığı terk edebilirsiniz. 🧐

Burada belirtilen şey örneğin tatlı, yumuşak ve güzel besinler.
Aristoteles sizdeki ölçüsüzlüğü görse büyük ihtimalle akademiyi bırakırdı. Sizin hayatınızda olan taraflı deneyimlerinizi herkes tarafından kabul görmesi gerekecek olan sınıflara ayırmak mantıksız :)
Ben sadece kendi düşüncelerimi açıkladım. Tartışmak güzel bir şey. 🥳

Karpuz tatlı bir meyve. Şu açıdan düşünmelisin ki karpuzun da avantajları olduğu gibi dezavantajları var. Örneğin suyu koluna doğru akar. Bunu geçtim fazla yemek zararlı. Bunları bilmiyor musun?

Başlıkta "tatlı" mı yazıyor? Örnek olarak tatlı verdim ama anlamadan yorum yapacaksanız başlığı terk edebilirsiniz. 🧐

Burada belirtilen şey örneğin tatlı, yumuşak ve güzel besinler.

Ben sadece kendi düşüncelerimi açıkladım. Tartışmak güzel bir şey. 🥳
Hop sakin ol aga. Bunlar göreceli şeyler sonuçta. Basuru olan adam için acı iyi midir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı