Guitar Rig 5 Batuhan Mutlugil tonu elde etme

Neden program ile gitar çalıyorsun? Gitar amfi ile çalınır.

Gitar sadece amfi ile çalınmaz. Ha en düzgün şekilde evet amfi ile fakat daha gitar yeni elime geçti daha amfim yok bilgisayara bağlayıp çalıyorum o yüzden sordum zaten bu soruyu da.

Son düzenleme:
Gitar sadece amfi ile çalınmaz. Ha en düzgün şekilde evet amfi ile fakat daha gitar yeni elime geçti daha amfim yok bilgisayara bağlayıp çalıyorum o yüzden sordum zaten bu soruyu da.

Amfi ile çalınır. Bilgisayarda kullandığın program bir amfi similasyonu programıdır. Ve amfi görevi görür. Gerçek amfinin yerini tutmaz. Ama bilgisayarda kullanabilmen için önce bir amfi nasıl kullanılır bilmen gerekir.

Amfi ile çalınır. Bilgisayarda kullandığın program bir amfi simülasyonu programıdır? Ve amfi görevi görür. Gerçek amfinin yerini tutmaz. Ama bilgisayarda kullanabilmen için önce bir amfi nasıl kullanılır bilmen gerekir.

Amfi alacak param olmadığı için bunu kullanıyorum ve neden bana yardım etmek yerine illa başka bir şey yapmamı söylüyorsun?

Merhaba, Guitar Rig 5'de Batuhan Mutlugil tonu arıyorum da nereden bulacağım?
Hocam istediğiniz tonu elde edebildiniz mi?

Beğenmeme atmanızın nedeni nedir? @Single_factor

Amfi ile çalınır. Bilgisayarda kullandığın program bir amfi similasyonu programıdır. Ve amfi görevi görür. Gerçek amfinin yerini tutmaz. Ama bilgisayarda kullanabilmen için önce bir amfi nasıl kullanılır bilmen gerekir.
Aşırı saçma bir mesaj. Öncelikle gitar amfi ile çalınmak zorunda değildir. Ses kartları ve prosesörler boşuna mı üretiliyor. Ha benim amfim var ama dönüştürücüm de var efekt kullanmak istediğim zaman pedal almak yerine gider guitar rigden tonumu yazar, kullanırım.

Son düzenleme:
Beğenmeme atmanızın nedeni nedir? @Single_factor

Seninle aynı sebepten.

Aşırı saçma bir mesaj. Öncelikle gitar amfi ile çalınmak zorunda değildir.

Saçma olan; senin okuduğunu anlayamaman. Zorunlu olduğuna ithafen bir mesaj yok. Orada "prossesör ve ses kartlarından doğru faydalanabilmeniz için amfi kullanmayı bilmeniz gerektiği" yazıyor.

Ha benim amfim var ama dönüştürücüm de var efekt kullanmak istediğim zaman pedal almak yerine gider guitar rigden tonumu yazar, kullanırım.

Roman değil bu. Ton yazılmaz; ayarlanır...
Senin gibi basit bir amfi ayarını bile yapmayı bilmeyen, konuyu açan kişiden çare arayan birinin ekipman, amfi konusunda ne kadar bilgi, deneyim sahibi olduğu ortaya çıkıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı