Guitar rig için Link

Pushing Me Away

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, amfim var ama Guitar Rig daha avantajlı gibi. Şu bilgisayara takılan aparattan istiyorum, ve daha önce Guitar Rig kullanmadım o yüzden pek bilgim yok yardımcı olursanız iyi olur. Anakart MSI A68 HM E33 v2.

Ben linkteki urunu kullaniyorum. ASIO ile birlikte gecikme yok denecek kadar az, sadece bir kac milisaniye. Profesyonelseniz bilemem ama benim gibi amatore yetiyor.

Ben linkteki urunu kullaniyorum. Asıo ile birlikte gecikme yok denecek kadar az, sadece bir kac milisaniye. Profesyonelseniz bilemem ama benim gibi amatore yetiyor.

Ya yorumlarda çok dip gürültülü demişler, bu beni korkutuyor açıkçası. Elimde bir ses kartı var ama bilgisayarıma bir türlü bağlayamadım. Ses kartı ile guitar rig kullandınız mı? Elimdeki ses kartı "Creative Sound Blaster 5.1 SB0220"

Dip gurultusu genelde topraklama hatti sorunlu olan yerlerde oluyor. SB0220 guzel karttir ama offical olarak Win 10 surucusu yok. Galiba fanlarin gelistirdigi bir driver vardi. Onu kurmanizi gerektirebilir.

Benim kullandigim, yani linkteki USB uzerinden baglaniyor, ses karti girisine uyumlu degil. Line-in'den denemelerim olmustu dogrudan jacki baglayarak. Fakat onlarda hem seviye olarak hem de gecikme suresi olarak verim alamamistim.

Son düzenleme:
Dip gurultusu genelde topraklama hatti sorunlu olan yerlerde oluyor. SB0220 guzel karttir ama offical olarak Win 10 surucusu yok. Galiba fanlarin gelistirdigi bir driver vardi. Onu kurmanizi gerektirebilir.

Benim kullandigim, yani linkteki USB uzerinden baglaniyor, ses karti girisine uyumlu degil. Line-in'den denemelerim olmustu dogrudan jacki baglayarak. Fakat onlarda hem seviye olarak hem de gecikme suresi olarak verim alamamistim.

Aynen ben bulamadım driver sizde araştırıp bulabilir misiniz? Benim için, bende bakıyorum şu an.

İyi akşamlar, ben guitar rig kurdum ve ses kartımın sürücüsünü de kurdum. Ama bir sorunum var gitarımın kablosunu ses kartının hangi girişine takacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı