Gunnar Paralex Closs Onyx Oyuncu Gözlüğü İncelemesi

Merhabalar,

Aralık ayının başlarında aldığım gözlüğü uzun bir kullanım deneyiminden sonra yazılı olarak incelemek istedim. Maalesef video çekemiyorum, video çekmek gerçekten zor bir iş ve bununla uğraşacak vaktim pek fazla yok.

Ürünü n11 üzerinden satın aldım. 180 TL gibi fiyatı vardı sanırım tam olarak hatırlamıyorum. Ürüne dair fotoğrafları paylaşayım ve incelememe devam edeyim.

Fotoğraflar flashtan dolayı sarı çıkmış. :D

KKPXiJm.jpg

3eOZL41.jpg

GgGveBM.jpg

Ürün kutu olarak çok zayıf içinden bir temizleme bezi veya bir kutu çıkmıyor. Koruma kılıfı 25 TL ve Zeiss temzilik solüsyonu 25 TL fakat ben almadım.

Ürünümüzü artık incelemeye hazırız.

Ürün gerçekten çok kaliteli, kalitesinin arkasında Zeiss markası yatıyor ve bilindiği üzere Zeiss çok kaliteli bir marka. Ürünün camında kullanılan filtre ekrandan gelen gözümüzü rahatsız eden ışıkları kırarak gözümüzün yorulmasınız engelliyor. Aynı zamanda uzun süreli kullanımlarda kızarıklık ve göz kuruması için birebir.

Ürünün kötü tarafı dediğim gibi kutu içeriği oldu. Çok zayıf gelen kutu içeriği maalesef beni üzdü fakat önemli olan gösteriş değiş işlev mantığı kullanan Gunnar gerçekten kaliteli bir ürün ortaya koymuş. Ürünü almak isteyen varsa bu modelini almadan denemesini öneririm. Çünkü ürün dar yüzlüler için olmasına rağmen biraz küçük oyun oynarken rahatsız edebilir. Kullanım alanımdan dolayı şık çerçeve seçmek zorunda kaldım fakat sizlere Gunnar Desmo modelini öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc çok oturan biriyim gözlerimle ilgili hiç bir sorunum yok fakat zamanla olabilir almamı önerirmisiniz ? Bide oyun görüntüsü nasıl oluyor adamları görmek zorlaşıyormu belirginleşiyormu ?

Zaman geçmiş ama yine hayırlı olsun derim. Yalnız bu gözlük işinde şirketlerin halada boyutlara göre ayarlaması yok. Yani diyeceğim şuki bazı kafalar büyük ama gözlükler küçük şu ayarlamalar düzelse sektör çok iyi yere gelecektir.

gunnarturkiye.com dan bir tanede ben aldım yanında 25 tl'lik temizleme kitiyle beraber. hem iş (ön muhasebe) hemde akşamları, pazarları yoğun pc kullanımından dolayı alma ihtiyacı duydum. Merakla bekliyorum :)

H.Hüseyin İnceleme için teşekkür ederim ben engelli vatandaşım ve PC başında baya bir oturuyorum. bende böyle bir gözlük almayı düşünüyordum bu gözlüğü tavsiye eder misiniz yoksa önerebileceğiniz daha iyi gözlüklerde var mı ? Bir sorum daha ekran görüntüsünde bir değişiklik olmuyor değil mi normal yani ?

@celal_1433 Öncelikle selamlar. Gözlüğü uzun bir süre önce sattım çünkü burun ameliyatı olduğum için takamadım. Ekran görüntüsünde değişiklik oluyor çünkü önünüze sarı bir filtre geliyor. Gözlük işe yarıyor mu derseniz, buna kesin bir cevap veremem çünkü kişiden kişiye değişebiliyor. Bazı arkadaşlarım gözlüğü taktı ve bu ne dediler çünkü sarı filtre herkese uygun değil. Bazen doktor dinlendirici gözlük mü ne yazıyormuş onun daha etkili olduğunu söylediler. Bir göz doktoruna danışma imkanınız varsa danışmanızı öneririm. İyi çalışmalar.

Merhabalar,

Aralık ayının başlarında aldığım gözlüğü uzun bir kullanım deneyiminden sonra yazılı olarak incelemek istedim. Maalesef video çekemiyorum, video çekmek gerçekten zor bir iş ve bununla uğraşacak vaktim pek fazla yok.

Ürünü n11 üzerinden satın aldım. 180 TL gibi fiyatı vardı sanırım tam olarak hatırlamıyorum. Ürüne dair fotoğrafları paylaşayım ve incelememe devam edeyim.

Fotoğraflar flashtan dolayı sarı çıkmış. :D

Eki Görüntüle 44694
Eki Görüntüle 44692
Eki Görüntüle 44693

Ürün kutu olarak çok zayıf içinden bir temizleme bezi veya bir kutu çıkmıyor. Koruma kılıfı 25 TL ve Zeiss temzilik solüsyonu 25 TL fakat ben almadım.

Ürünümüzü artık incelemeye hazırız.

Ürün gerçekten çok kaliteli, kalitesinin arkasında Zeiss markası yatıyor ve bilindiği üzere Zeiss çok kaliteli bir marka. Ürünün camında kullanılan filtre ekrandan gelen gözümüzü rahatsız eden ışıkları kırarak gözümüzün yorulmasınız engelliyor. Aynı zamanda uzun süreli kullanımlarda kızarıklık ve göz kuruması için birebir.

Ürünün kötü tarafı dediğim gibi kutu içeriği oldu. Çok zayıf gelen kutu içeriği maalesef beni üzdü fakat önemli olan gösteriş değiş işlev mantığı kullanan Gunnar gerçekten kaliteli bir ürün ortaya koymuş. Ürünü almak isteyen varsa bu modelini almadan denemesini öneririm. Çünkü ürün dar yüzlüler için olmasına rağmen biraz küçük oyun oynarken rahatsız edebilir. Kullanım alanımdan dolayı şık çerçeve seçmek zorunda kaldım fakat sizlere Gunnar Desmo modelini öneririm.
Kardeş gerçekten işe yarıyor mu yani kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. :D Zararları var mı sence kullanan biri olarak? Son olarak bunlar arasında hangisini önerirsin?
Sanalmarketim.com - Bilgisayar Gözlükleri - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı