H1Z1: King of the Kill ve Rust Sistem Gereksinimleri

Fakir Has Gereyt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım CS:GO kaldırıyor. Oyuna girerken hafif kasmalar oluyor ama sorunsuz oynayabiliyorum. Ona göre H1Z1: King of the Kill ve Rust alacağım. Sizce kaldırır mı? Cevap veren herkese teşekkür ediyorum. :)(y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerini söylemeden hiçbir yorum yapamayız. CS:GO kaldıran bilgisiyarların çoğu RUST ve H1Z1 de sıkıntı çıkartıyor.

Sistem özelliklerini söylemeden hiçbir yorum yapamayız. CS:GO kaldıran bilgisiyarların çoğu RUST ve H1Z1 de sıkıntı çıkartıyor.

Kardeşim benimki H1Z1: King of The Kill ve Rust ' ı kaldırırmı acaba ?
Cevaplarsan çok sevinirim.
Adsız1.png
Adsız.png

kankalar ben rustu en yüksek grafikte 30-40fps h1z1 ise en düşük grafiklerde 60 fps alıyom sistetem özelliklerim GT650 2.4hz 8gb ram dricetX12

Arkadaşım AMD'nin eski bir işlemcisiyle adını tam hatırlamıyorum, HD 5500 ve 4 GB RAM ile Medium 900P rahat oynuyor. Senin 1.5 GB ram sıkıntı. Yükleme ekranında 10 dakika felan beklersin. Şayet eski bilgisayarımda yaşadım bunu 2 GB RAM ile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı