H61H2-M17 SSD SATA2 hızında çalışıyor

JheqiLL_

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, H61H2-M17 anakartım var. Corsair Force LE 120 GB SATA 3 SSD aldım, taktım ama 260-270 arasında hız alıyorum. Bu anakartta SATA 3 desteği yok mudur veya SATA 3 desteğinin olup olmadığını nasıl anlarız? Lütfen bilgi verir misiniz? Bir de BIOS'um güncel mi acaba? Güncel değil ise nereden güncelleyebilirim?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncel. Anakartınız SATA 3 desteklemiyor bu yüzden aldığınız hızlar da normal.

Fakat Windows 7 kullanmanız garip bir durum. Sisteminiz çok güçlü. Windows 10, SSD ile daha iyi çalışır.

Yorum için Teşekkürler,windows 10 home kullanıyordum ama işlemci ve ekran kartının sıcaklığı windows 10 da fazla gibi geldi o yüzden ölçmek için windows 7 geri döndürdüm pc'yi Bir farkta olmadı.genelde oyun oynuyorum bilgisayarda, Oyunlarda yüksek performans alabilecegim windows 10 hangi sürüm önerirsiniz mert bey?

Sistem özelliklerim :

Ekran Kartı Modeli : GeForce GTX 560 SE
Ana Kart Modeli : H61H2-M17
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i7-3770 3.40 GHz
RAM : 12 GB
Hard Disk : 1 TB
SSD : Corsair 120GB Force LE SATA 3.0 SSD

Şuanki kullandığım Sistem : Windows 7 Home 64 Bit

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı