HackTool:MSIL/AutoKms nedir?

Bilgisayarıma Kaspersky antivirus yazılımı kurduğum zaman ilk saniyede bunu virüs olarak nitelendirip bilgisayardan silmişti ama Kaspersky'dan önce kullandığım antivirüslerde böyle bir uyarı ile karşılaşmamıştım.
Aşağıya link bırakıyorum. Virüs hakkında bilgilendirmeler içeriyor. Bakmanı tavsiye ederim.

Why do I hear BOSS music?

Sisteme gereksiz dosya depolar.
Silince silinmez.
Windows hizmetlerine agirlik yapar.
Bazen de bozar (arama menusu)
Sistemde arka kapi olusturur.
Uslubuna dikkat et askerlik arkadasin degiliz.
NOT: KMSPico icin konustum zararsiz korsanlar var.

merhaba bugün bendede aynı sorun çıktı bilgisayarıma format atmıştım HackTool:MSIL/AutoKms yi kaldırdım lisans sorgulaması yaptım ve kalıcı olarak etkinleştirildi dedi neden olmuşdur bir hata mıdır?

Bilgisayarıma Roblox'da hile amaçlı krnl adlı bir program yükledim yaklaşık 1 hafta sonra Hacktool autokms diye bir şey gördüm ve bilgisayar birkaç gün sonra ben oyun oynarken bilgisayar bellek dökümü yapıyordu. Tam olarak ne ve bilgisayarımı nasıl kapatabiliyorlar.
Sonrasında yaklaşık 1 ay sonra bilgisayar açılır açılmaz bellek dökümü yapıyordu ve sanki bunu Online yapıyormuş gibi her yöntemi denedim olmadı en sonunda bilgisayarcıya götürdük ve yaptırdık.
Bence bu çok tehlikeli virüs olabilir ben şu an çok ayrıntısını bilmiyorum kesinlikle kaldırmanızı öneririm.
Şimdi bilgisayarım normal.
Mcafee kullanıyorum.
Dosya eki yaklaşık 1 ay sonra bilgisayar açılır açılmaz ki bellek dökümü.

Dosya Ekleri

• F2E11C6F-93CE-4A6B-B987-291D9A6127C8.jpeg
    F2E11C6F-93CE-4A6B-B987-291D9A6127C8.jpeg
    131,6 KB · Görüntüleme: 126
Son düzenleme:

Geri
Yukarı