Hades mi yoksa Disco Elysium mu?

vybron

Picopat
Yer
Batı Avrupa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz (12 CPUs)

NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB VRAM

16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Evet iki oyunun arasında bağlantı yok ancak 2 oyundan birini kesinlikle almak istiyorum.
Sizce hangisi?

İki oyunu da aldım ama henüz oynamadım. Sadece Hades'in Epic'te 40 TL olduğunu söylemek için yazmak istedim. Disco Steam'de 15 TL Final Cut versiyonu ama Hades pahalı.

Diyalog okumak ve kendini olay örgüsünün akışına bırakmak istiyorsan, Disco Elysium çok tatlı vakit geçirmeni sağlıyor.
Aksiyona dalmak, belirli ilerlemeye ulaşmak, başa dönüp belirli kazanımlar elde edip devam etmek istiyorsan da Hades daha mantıklı olacaktır.
En belirgin farkı sorarsan, birinde klavye ve mouse sürekli aktif kullanacaksın diğerinde ise bir elinde mouse bir elinde çay tatlı tatlı ilerleyeceksin.

Diyalog okumak ve kendini olay örgüsünün akışına bırakmak istiyorsan, Disco Elysium çok tatlı vakit geçirmeni sağlıyor.
Aksiyona dalmak, belirli ilerlemeye ulaşmak, başa dönüp belirli kazanımlar elde edip devam etmek istiyorsan da Hades daha mantıklı olacaktır.
En belirgin farkı sorarsan, birinde klavye ve mouse sürekli aktif kullanacaksın diğerinde ise bir elinde mouse bir elinde çay tatlı tatlı ilerleyeceksin.

O zaman Disco Elysium alıyorum.

Disco Elysium alıp Epic'ten Hades alın.

Biri 15, biri 20 lira hocam. İkisini de alın geçin. Bu fiyatlara daha bulamayacaksınız.

Epic'ten Hades alın 20 liraya, Disco Elysium'u da Steam'den 15 liraya alın. Hatta paketlerini kontrol edin, Control'e sahipseniz 15 liranın da altına düşüyor oyun.

Burada biri 10€, biri 12, 50€. Şimdi Disco Elysium alıp Hades 2'yi mi beklesem acaba?

Geri
Yukarı