Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Varsayılan olarak Yen’i yapacaklarını da sanmıyorum. Varsayılan tek başına yollarda olan bir Geralt olsa daha iyi olur aslında, Ak Kurt işine devam etsin birazcık daha :)
Umarım devam eder, Geralt karakterine aşık oldum resmen. Adam gibi adam. Sirf bunun icin kitapları okuyup Witcher 2'yi oynayacağım.

Varsayılan olarak Yen’i yapacaklarını da sanmıyorum. Varsayılan tek başına yollarda olan bir Geralt olsa daha iyi olur aslında, Ak Kurt işine devam etsin birazcık daha :)
Hmm... Bak işte onu hiç düşünmemiştim, belki Witcher 4'ün varsayılan romantizm üyesinde başka bir kadın olur diyecektim de 3'ncü bir ana romantizm üyesi fazla kaçar. Hem oyuncular seçim yapmakta daha çok zorlanır :)

Umarım devam eder, Geralt karakterine aşık oldum resmen. Adam gibi adam. Sirf bunun icin kitapları okuyup Witcher 2'yi oynayacağım.
Geralt kitaplarda o kadar da adam gibi adam değil ama :( mesela ufak bir örnek olarak handa kendisine sataşan adamları kılıçtan geçiriyor.

Maalesef Geralt’ın hikayesi bitti. Çok minik bir ihtimalle sürpriz bir DLC görebiliriz belki.

Geralt kitaplarda o kadar da adam gibi adam değil ama :( mesela ufak bir örnek olarak handa kendisine sataşan adamları kılıçtan geçiriyor.
Oh, istediğim karakter. Kan ve vahşet severim. Tam bilgim yok ancak duygusal olarak bir şey hissetmiyor diye biliyorum. Normal diye dusunuyorum ben.
Maalesef Geralt’ın hikayesi bitti. Çok minik bir ihtimalle sürpriz bir DLC görebiliriz belki.
Uzucu gercekten, oyunu bitirdiğimde bi' boşluk oluştu icimde. Sirf Geralt icin W2'yi aldım oynuyorum. En azından Ciri ana karakter olur yeni oyunda umarım.

Witcher 2'nin hikaye sunumu ve dövüş gerçekçiliği daha iyi, ancak Witcher 3 daha çok zevk veriyor. Bu arada gözümden kaçmıyor değil, her seferinde Witcher kelimesini Withcer diye yazıyorsun. Dikkat et ona :)
Withcer diye yazıyormuşum hiç fark etmedim. Siz söylerken de ''Ulan neresi yanlış ?'' dedim :D Bir daha olmaz hocam😂🤣

Withcer diye yazıyormuşum hiç fark etmedim. Siz söylerken de ''Ulan neresi yanlış?'' dedim :D
Ben de bir anlığına doğru yazılışını unutmuştum senin yüzünden :D
Oh, istediğim karakter. Kan ve vahşet severim. Tam bilgim yok ancak duygusal olarak bir şey hissetmiyor diye biliyorum. Normal diye düşünüyorum ben.
@Arsenik hissediyor, hatta kitaplarda "herhalde bana verilen mutasyonlarda bir hata oluştu." diyor.

Oh, istediğim karakter. Kan ve vahşet severim. Tam bilgim yok ancak duygusal olarak bir şey hissetmiyor diye biliyorum. Normal diye dusunuyorum ben.

Uzucu gercekten, oyunu bitirdiğimde bi' boşluk oluştu icimde. Siri Geralt icin W2'yi aldım oynuyorum. En azından Ciri ana karakter olup yeni oyunda umarım.
Hissediyor, ama normal insanlar gibi dışarıya vurmuyor. Efsungerler de insanlar gibi duygusal hislere sahip.

Ciri’nin olma ihtimali var ama bazı sonlar buna pek elverişli değil.
Çünkü Ciri’nin öldüğü/ortadan kaybolduğu bir son bulunuyor oyunda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı