Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hissediyor, ama normal insanlar gibi dışarıya vurmuyor. Efsungerler de insanlar gibi duygusal hislere sahip.

Ciri’nin olma ihtimali var ama bazı sonlar buna pek elverişli değil.
Çünkü Ciri’nin öldüğü/ortadan kaybolduğu bir son bulunuyor oyunda.
Anladım, bilgi icin teşekkür ederim. Sadece 3'u bitirdiğimden evren hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Kitaplarini önerir misin?

Hissediyor, ama normal insanlar gibi dışarıya vurmuyor. Efsungerler de insanlar gibi duygusal hislere sahip.

Ciri’nin olma ihtimali var ama bazı sonlar buna pek elverişli değil.
Çünkü Ciri’nin öldüğü/ortadan kaybolduğu bir son bulunuyor oyunda.
@Arsenik aynen öyle, witcherlar da aşık olabilirler ve birinin ölümünden yas tutabilirler. Hiçbir şey hissetmemeleri korku duyguları için geçerli, sıradan insanların gördükleri zaman korkudan altlarına ettikleri şeylerden witcherlar etkilenmezler.

Güzeller, öneririm. Biraz pahalılar ama, maddi açıdan sorun yoksa alabilirsiniz.
7 kitap ve tüm kitaplar dahil 3500 civarı sayfa için 250 TL iyi bile bence, ben bu linkten satın almıştım. İnternetten 30 dakikalık araştırmama göre en ucuz bu linkten Pegasus satıyor, hem de kitaplar Türkçe.

Kargolama kötüydü, kutuda ve kitaplarda ufak çizikler vardı. Onun dışında bir sorun yok.

7 kitap ve tüm kitaplar dahil 3500 civarı sayfa için 250 TL iyi bile bence, ben bu linkten satın almıştım. İnternetten 30 dakikalık araştırmama göre en ucuz Pegasus satıyor, hem de kitaplar Türkçe.

The Witcher Serisi Özel Kutulu Set (7 Kitap) 439,86 TL yerine 250,72 TL

Kargolama kötüydü, kutuda ve kitaplarda ufak çizikler vardı. Onun dışında bir sorun yok.
Amazon üzerinde satiliyormus, ucuz bile sayılır diye dusunuyorum. Alacağım.

Amazon üzerinde satiliyormus, ucuz bile sayılır diye dusunuyorum. Alacağım.
Tam etiket atacaktım sana, kargolamayı sorun etmiyorsan bence attığım linkten al. Amazon'da yanlış hatırlamıyorsam kitaplar tek tek satılıyor, ki sanırım o şekilde kargo fiyatları dahil biraz daha pahalıya denk geliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı