Çözüldü Hadron Wonderboy titreşimi oyunlarda çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UgurDur

Hectopat
Yer
Technopat Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Hadron Wonderboy Gamepad'e sahibim. Driverını indirdim ve titreşim çalışıyor. Ama oyunlarda çalışmıyor. PES 2017'de titreşim ayarı açık fakat çalışmıyor. Nedendir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Eski bir gamepad olduğundan çalışmıyor sanırım. Farklı güncel bir gamepad ile titreşim çalıştı.
Arkadaşlar, Hadron Wonderboy Gamepad'e sahibim. Driverını indirdim ve titreşim çalışıyor. Ama oyunlarda çalışmıyor. PES 2017'de titreşim ayarı açık fakat çalışmıyor. Nedendir?

Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Aygıtlar ve yazıcılar'da aygıtınız görünüyor mu? Görünüyorsa aygıtınıza sağ tıklayın özelliklerden titreşim ayarı açık mı bir bakın.

Merhaba bunu yükleyerek deneyebilirsiniz. Biraz araştırdım ve senin gibi birkaç arkadaşın sorununu bu şekilde hallettiklerini gördüm. Kullanımı da gayet kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorununuz hala devam ederse driveri tamamen silip eski sürümünü falan kurmayı deneyin.

Merhaba bunu yükleyerek deneyebilirsiniz. Biraz araştırdım ve senin gibi birkaç arkadaşın sorununu bu şekilde hallettiklerini gördüm. Kullanımı da gayet kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorununuz hala devam ederse driveri tamamen silip eski sürümünü falan kurmayı deneyin.
Deneyip sonucu sizinle paylaşacağım hocam, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı