Hafif-orta dalgalı saça fön nasıl çekilebilir?

Benim saçım işlemsizken dalgalı oluyor ve kabarmıyor ancak bana yakışmıyor fön tek çarem 😔
Ben 5 senedir ne tarak ne fön makinesi kullanıyorum. Geçiş döneminde yakışmadığını düşünüyordum. Toplayarak atlattım onu da.

Ben 5 senedir ne tarak ne fön makinesi kullanıyorum. Geçiş döneminde yakışmadığını düşünüyordum. Toplayarak atlattım onu.

Saç taranmalı ne olursa olsun yoksa çok dolanır bir birine toplayınca da bana yakışmıyor kabarıklığı alsın diye yapıyorum umarım bir gün bende çaresini bulurum.

Saç taranmalı ne olursa olsun yoksa çok dolanır bir birine toplayınca da bana yakışmıyor kabarıklığı alsın diye yapıyorum umarım bir gün bende çaresini bulurum.
Benim saçı tararsak sıkıntı :D Her saç taranmıyor düşündüğünüz gibi. Taç takmayı denedin mi ?

Benim saçı tararsak sıkıntı :D her saç taranmıyor düşündüğünüz gibi. Taç takmayı denedin mi?

Taç takınca çok anormal gözüküyor.

Hocam kaç senede uzatın o kadar ortalama süresi kaç. Bir de fönü fön fırçasıyla mı çekiyorsun yoksa başka bir şey mi kullanıyon.

1, 5-2yılda uzattım saçım kumral-sarı arası bir şey saç kurutma makinesi ve fön fırçası kullanıyorum saçın uzaması uzun sürer diye sakın vazgeçme ben daha dün uzatmaya başlamışım gibi hissediyorum zaman hızlı geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
1, 5-2yılda uzattım saçım kumral-sarı arası bir şey saç kurutma makinesi ve fön fırçası kullanıyorum saçın uzaması uzun sürer diye sakın vazgeçme ben daha dün uzatmaya başlamışım gibi hissediyorum zaman hızlı geçer.

Yok ben vazgeçmem de berbere gitmeme gerek var mı? Bir de öyle olmasa diye korkuyorum bir an bonus kafa olmayayım sonradan tabii gerekirse her gün fönlerim.

Kuaför derken berberi kastetmediniz değil mi hocam kadın kuaförü yani anlamam fazla bu işleren KB ara sıra ağıratacağım başını.

Berberlerden uzak durun erkek kuaförleri var, soru sormanız bana problem yaratmıyor istediğinizi sorabilirsiniz yanıtlamak için buradayım.

Berberler olmuş kurnaz zaten adam uzatacağım dedinmi sürekli kıvırıp duruyor yok şöyle olmaz böyle olmaz her ay gideyim de 70 TL bırakayım diye diyorlardır büyük ihtimal.

Sağ olasın kral.

İyice uzatınca kuaförde düzelttir ve fön çek bu kadar ileride başka sorun olursa yazarsın.

Geri
Yukarı