Haftada 5 gün spor ile 1 ayda kaç kilo verilebilir??

Xredstyle

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar. Karantina öncesinde gayet fitken evde kalınca kilo aldım. Altyapıda oynadığımdan dolayı hızlı bir şekilde kilo vermem lazım. 4 haftadır spora gidiyorum hafta da 4 veya 3 gün olmak üzere fakat yeterli gelmiyor. Eğer haftada 5 gün spor yaparsam, sizce ne kadar kilo verebilirim?

Arkadaşlar selamlar. Karantina öncesinde gayet fitken evde kalınca kilo aldım. Altyapıda oynadığımdan dolayı hızlı bir şekilde kilo vermem lazım. 4 haftadır spora gidiyorum hafta da 4 veya 3 gün olmak üzere fakat yeterli gelmiyor. Eğer haftada 5 gün spor yaparsam, sizce ne kadar kilo verebilirim?
Genetiğiniz iyise ve yeterince kalori açığı oluşturursanız yaklaşık 5 kilo yağ yakabilirsiniz tabi daha çok su topladıysanız daha hızlı verebilirsiniz.

Genetiğiniz iyise ve yeterince kalori açığı oluşturursanız yaklaşık 5 kilo yağ yakabilirsiniz tabii daha çok su topladıysanız daha hızlı verebilirsiniz.

Aile boyu sporcu hep küçükken ama profesyonele taşımamışlar dedem istememiş :) ama ben taşımayı düşünüyorum. Daha çok su topladığımı düşünüyorum çünkü hızlı bir şekilde veriyorum kilomu.

Kişiye bağlı bir durum, yüksek kalori açığı ve her gün düzenli kardiyo ile kilo verebilirsin fakat kaç kilo vereceğini söylememiz imkansız.

Geri
Yukarı