Haftalık 50 TL harçlık ile ne yapılır?

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Merhaba. Annem EYT sıkıntısını çeken kişilerden birisiydi ve başvurdu artık. Şartların %50 daha fazlasını falan karşılıyor. Bana da artık haftalık 50TL verecek.

Kısa hali:

Haftalık 36 TL var. Üyelik vesaire almam.

Ben de bu paraları kullanmak istiyorum.
Ayın 11'inde doğum günüm var. 13 yaşına gireceğim. Doğal olarak artık kredi kartı kullanabileceğim ve ben Papara karta karar verdim. Yani 13 olduğum zaman kendi sanal kartım da olacak muhtemelen ailem izin verir illaki.

Haftada 50TL alıyorum ama siz bunu 40 sayın 10TL'yi okulda kullanırım 1 hafta içinde.

Aylık olarak telefonda buluttan oyun oynayabilmek adına Xbox Game Pass Ultimate alacağım. (PC var ama çalışmıyor o yüzden 2 alt sürümler hiçbir işe yaramayacak) 25Mbps internet ile kullanabileceğimi düşünüyorum.

Yani PC ile yapılacak şeyler önermemeniz gerek. Ama 10TL ve altı PC oyunları önerebilirsiniz alabilirim.

Genellikle mobilde oyun almıyorum Minecraft GTA 3 riptide GP renegade falan almıştım, önerecek iseniz 10TL ve altı önerir iseniz mutlu olurum. Maksimum bütçe 20 TL oyun almam için mobilde. Mobil tarafında oyun almak yerine oyun içi satın alım yapıyorum (standoff 2, Asphalt 8, Minecraft kozmetikleri gibi). Bu 3 oyundan da satın alınacak şeyleri önerebilirsiniz.

Dışarı okul harici hiç çıkmıyorum. Bizim okul ile ev arası 20 30dk var oralarda yol üstü yemek yerleri var börekçi tatlıcı gibi. Şok ve BİM de var okulun oralarda Hot Wheels falan alırım anca bulursam.

Ürün vesaire de önerebilirsiniz telefon soğutucu gerekli ürünler tarzında.

Üyelik falan almayı düşünmüyorum. Olur da önerdiğiniz şey gerçekten hoşuma giderse o zaman evet alabilirim ama üyelik 10TL üzeri olmazsa ve yemek önermezseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba. Annem EYT sıkıntısını çeken kişilerden birisiydi ve başvurdu artık. Şartların %50 daha fazlasını falan karşılıyor. Bana da artık haftalık 50TL verecek.

Kısa hali:

Haftalık 36 TL var. Üyelik vesaire almam.

Ben de bu paraları kullanmak istiyorum.
Ayın 11'inde doğum günüm var. 13 yaşına gireceğim. Doğal olarak artık kredi kartı kullanabileceğim ve ben Papara karta karar verdim. Yani 13 olduğum zaman kendi sanal kartım da olacak muhtemelen ailem izin verir illaki.

Haftada 50TL alıyorum ama siz bunu 40 sayın 10TL'yi okulda kullanırım 1 hafta içinde.

Aylık olarak telefonda buluttan oyun oynayabilmek adına Xbox Game Pass Ultimate alacağım. (PC var ama çalışmıyor o yüzden 2 alt sürümler hiçbir işe yaramayacak) 25Mbps internet ile kullanabileceğimi düşünüyorum.

Yani PC ile yapılacak şeyler önermemeniz gerek. Ama 10TL ve altı PC oyunları önerebilirsiniz alabilirim.

Genellikle mobilde oyun almıyorum Minecraft GTA 3 riptide GP renegade falan almıştım, önerecek iseniz 10TL ve altı önerir iseniz mutlu olurum. Maksimum bütçe 20 TL oyun almam için mobilde. Mobil tarafında oyun almak yerine oyun içi satın alım yapıyorum (standoff 2, Asphalt 8, Minecraft kozmetikleri gibi). Bu 3 oyundan da satın alınacak şeyleri önerebilirsiniz.

Dışarı okul harici hiç çıkmıyorum. Bizim okul ile ev arası 20 30dk var oralarda yol üstü yemek yerleri var börekçi tatlıcı gibi. Şok ve BİM de var okulun oralarda Hot Wheels falan alırım anca bulursam.

Ürün vesaire de önerebilirsiniz telefon soğutucu gerekli ürünler tarzında.

Üyelik falan almayı düşünmüyorum. Olur da önerdiğiniz şey gerçekten hoşuma giderse o zaman evet alabilirim ama üyelik 10TL üzeri olmazsa sevinirim.
Yorgun bir gün sonrası evine 40 cm zurna dürüm söyleyebilirsin hem doyurucu hem lezzetli...

13 yaşına gireceğim. Doğal olarak artık kredi kartı kullanabileceği yani 13 olduğum zaman kendi sanal kartım da olacak.

13 yaşına girince sanal kart ve Papara kart zorunlu hale gelmiyor birikim yapacaksan parayı ede tutma Papara kart al kullan ama 40 TL ile hiçbir şey yapamazsın. Bir de annem EYT'li oldu diye her şeyi satın alma yemek ye okulda 10 TL'ye sadece su var.

Okulun kantinin de 20 TL'ye alışverişler olur genelde, kaldı elimizde 30 TL her hafta 10 TL al kumbarana at geri kalan 20 TL var onu da sen istediğin gibi harca.

Geri
Yukarı