Üzgün ve Hahaha emojisi kalp kırıcı

efedesu

Megapat
Yer
地獄
Rica etsem konu linkini atabilir misiniz?

Mechanic Man

Centipat
Makaleler
1
Yer
Batı tarafında bir yer

ableben

Hectopat
Birileri ile kavga etmediğim sürece bunları almıyorum şükür. Kullanıcı bilgi sahibi olmadığı konularda yanlış bilgi vererek değil, bilenlerin yorumunu okuyarak olayı öğrenmeli. Hepimiz bu yollardan geçtik. Kalp kırıcı değil bence. Biz doğruyu öğretmezsek o kişi devam edecek yanlışı doğru diye savunmaya.

Blacksidemre

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Crimson
Galiba bu konu bana opsiyonlanmış. Opsiyonlanmasa da yorumum şu:

Bu aralar biraz daha katkıda bulunmak adında bilgisayar toplama ve diğer kategorilerde insanlara yardım ediyordum. Neredeyse her yardımımda bir üzgün veya kızgın ifadesi görüyordum. En son yardım ettiğim konuyu görmüşsündür @hadwiger.

İnsanlar hatayı söylemek yerine ifadesini bırakıp kaçıyorlar. Üzgün atanlar ya çok iyi sistem topluyor, ya da ben TurboX öneriyorum.

Kalp kırıcısınız cidden. Yardım hevesim kursağımda kaldı. Bazılarının hatırı var diye bir şey demek istemiyorum. Ama bu tür kırıcılıkları yapmayın lütfen. Bir ifadeden ne olur da demeyin. Atacağınız ifadeleri atmadan 2 defa düşünün. Hepinize iyi akşamlar.

786942

Hectopat
Makaleler
6
Bende bir sıkıntı var galiba, karşımdaki kişinin duygularını önemsiyorum şahsen.
Ben kendiminkini düşünmüyorum senin seviyen de güzelmiş. Ama dediğin gibi yeni kayıt olmuş insanları linçlemek yerine neden kötü olduğu anlatılmalı ve kullanıcının yanlışı düzeltilmeli.
TurboX ya da İzoly önerirse o başka.

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Emojiler değilde "Sj", "Çok komik." tarzı kelimeleri çok kırıcı buluyorum. Bugün bir konu gördüm, herkes "Sj" falan yazmış. Konuyu açan kişinin üzüldüğünü düşünüyorum. Mizacınız uyuşmuyor olabilir. Azıcık empati yapın lütfen.

KS
KS
hadwiger

hadwiger

Kilopat
Makaleler
48
Emojiler değilde "Sj", "Çok komik." tarzı kelimeleri çok kırıcı buluyorum. Bugün bir konu gördüm, herkes "Sj" falan yazmış. Konuyu açan kişinin üzüldüğünü düşünüyorum. Mizacınız uyuşmuyor olabilir. Azıcık empati yapın lütfen.

Komik değil ama herkesin konu sahibinin üstüne gelmesi üzücü.

Yeni konular

Yukarı