Çözüldü Hakim olmak için ne yapmalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hectopat
Makaleler
1
İnternetten araştırınca hukuk fakültesini kazanıyormuşuz sonra bir sınava girip 70 ve üstü puan alırsak staja başlıyormuşuz. Bunlardan başka bir kural var mı? Mesela anayasayı A'dan Z'ye ezberlemek gibi.

Çözüm
İnternetten araştırınca hukuk fakültesini kazanıyormuşuz sonra bir sınava girip 70 ve üstü puan alırsak staja başlıyormuşuz. Bunlardan başka bir kural var mı? Mesela anayasayı A'dan Z'ye ezberlemek gibi.
Önce iyi bir üniversitenin hukuk fakültesini kazan, orada sana ne yapman gerektiğini fazlasıyla öğretecekler zaten. Önce bir emekle, dans etmek birkaç sonraki aşama.
Bu arada anayasayı bilmeyen hukukçu mu olur? Neye göre karar vereceksin. Yazı tura mı atacaksın? 😄
Bitirdikten sonra okulu ve stajdan sonra mülakata giriyorsun, içeriğini bilmiyorum mülakatı geçersen stajyer hakim oluyorsun belirli bir süre ondan sonra atanıyorsun diye biliyorum.

İlle de torpil olacaksa benim halamın oğlu var tabi benden baya büyük. Büyük halamın oğlu diyeyim RTE ile devamlı yan yanalar resimleri falan var tam bir RTE hastası ona danışırız en son :D.

O halde fakülte okumana da gerek yok. Sahte diploma ile her şeyi çözebilirsin.
Zira ülkeyi bu işlerde uzman olan biri yönetiyor. Kimse o tür işlerde onun eline su dökemez.
''adıneydiherneyse''

Yeni konular

Geri
Yukarı