Hakkımda dava açılabilir mi?

Ya bir sg deseydiniz.
Sg: Sevgiyle gidin.😅
Sg istediginiz yere şikayet edebilirsiniz...
Şaka bir yana bir cacık olmaz merak etmeyin.

Fatih bey bu videodaki ses ürün çalışırken de oluyor. Kapalı, açık fark etmezsiniz. Bu bir örnek ve üst modelle değişim istiyorum. Bu modeli çok denedik olmadı. Çünkü yapmayacaksanız. Ben de istemeyerek Şikayetvar'a yazacağım.
Bu mesajda bir problem mi var hakaret gibi?

Ya bir sg deseydiniz.
Sg: Sevgiyle gidin.😅
Sg istediginiz yere şikayet edebilirsiniz...
Şaka bir yana bir cacık olmaz merak etmeyin.

Dava kabul görülür mü peki? İsterlerse sonuç ben kazansam bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dava konusunu sırf vazgeçirmek için kullanırlar mı?
Belki. Eğer durum anlattığınız gibiyse yani küfür veya iftira gibi bir durum yaşanmadıysa onların avukatı da sizin haklı olduğunuzu bilmesi gerek. Şikayetvar'a veya başka bir yere firma hakkında yorum yazmak yasak bir şey değil. Benim konularıma girin TürkNet ile dalga geçtiğim videom var mesela.

Yerinizde olsam Tüketici Hakem Heyetine başvurup ürünü komple iade edip paramı geri istediğimi belirtirdim. Gerekçe olarak da yaşadığınız bu durumu anlatırdım. Hatta işi abartıp CİMER'e bile yazabilirsiniz.

Mesajda ne tehdit ne hakaret yok. Ayrıca Şikayetvar'a yazacağım demek hakaretse...
Dediğim gibi istedikleri yere gidebilirler, sizin gibi efendi birisine laf soyluyorlar. Bana denk gelmezler ki...
Örnek olarak kurum bünyemizde bulunan en bilndik kamu bankalarının bir ATM cihazı var ve 10 gün çalışmıyor 1 gün çalışıyor. Her para cekemedigimde arayıp "Vereceğiniz hizmetin Allah belasını versin." diyorum. Daha mahkemelik olamadık.😅
Rahat olabilirsiniz.

Belki. Eğer durum anlattığınız gibiyse yani küfür veya iftira gibi bir durum yaşanmadıysa onların avukatı da sizin haklı olduğunuzu bilmesi gerek.

Yerinizde olsam tüketici hakem heyetine başvurup ürünü komple iade edip paramı geri istediğimi belirtirdim. Gerekçe olarak da yaşadığınız bu durumu anlatırdım. Hatta işi abartıp CİMER'e bile yazabilirsiniz.

Şikayetvara yazdım yaşadığım süreci anlattım hakaret etmedim bu firmadan alışveriş yapmanızı tavsiye etmem yazdım.

Mahkeme harcını yatırdıkları şartıyla dava edebilirler burada bir sıkıntı yok ama bile bile kaybedecekleri davaya neden girsinler.

Tavsiye etmem demeniz, sizin yaşadığınız süreç sebebiyle, kişisel fikrinizi belirtmenizdir. Hukukçu değilim ancak kanunlar mantık çerçevesindedir. Hal böyle olunca da hukuksal açıdan da sıkıntı yok bence.

Mahkeme harcını yatırdıkları şartıyla dava edebilirler burada bir sıkıntı yok ama bile bile kaybedecekleri davaya neden girsinler.

Tavsiye etmem demeniz, sizin yaşadığınız süreç sebebiyle, kişisel fikrinizi belirtmenizdir. Hukukçu değilim ancak kanunlar mantık çerçevesindedir. Hal böyle olunca da hukuksal açıdan da sıkıntı yok bence.

Dava açılırsa evime ne kadar da tebligat gelir anlarız blöfmü yoksa ciddimi.

Şikayetvara yazacağım dedim.

Fatih bey bu videodaki ses ürün çalışırkende oluyor kapalı açık fark etmezsiniz bu bir örnek ve üst modelle değişim istiyorum bu modeli çok denedik olmadı çünkü yapmayacaksanız vendr istemeyerek şikayetvara yazacağım

Mesaj bu.
Hiçbir şey yapamazlar, sizi akıllarınca sindirmeye çalışmışlar.

Geri
Yukarı