Hakkımda gereksiz yere tutanak tutuldu

Arda490

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle iyi günler. Bugün gereksiz yere tutanak tutuldu. Sebebi ise tuvalette başka birinin sigara kullanması. Kullanan şahış sigara izmaritini tuvalete atmış ve hala yanıyordu. Ben bunu fark edip direkt çıktım ve karşımda öğretmen vardı. Bana benim içtiğimi iddia ederek tutanak yazdı. Üstümü aradı, herhangi bir şey bulamamasına rağmen böyle bir şey yaptı.

Sizce ceza alır mıyım ya da müdürle vs konuşmama gerek var mı? Daha önceden herhangi bir disiplin suçum vs yok ve normal hayatımda sigara kullanan birisi değilim. Bu durumdan en sağlıklı şekilde nasıl kurtulurum? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, öncelikle iyi günler. Bugün gereksiz yere tutanak tutuldu. Sebebi ise tuvalette başka birinin sigara kullanması. Kullanan şahış sigara izmaritini tuvalete atmış ve hala yanıyordu. Ben bunu fark edip direkt çıktım ve karşımda öğretmen vardı. Bana benim içtiğimi iddia ederek tutanak yazdı. Üstümü aradı, herhangi bir şey bulamamasına rağmen böyle bir şey yaptı.

Sizce ceza alır mıyım ya da müdürle vs konuşmama gerek var mı? Daha önceden herhangi bir disiplin suçum vs yok ve normal hayatımda sigara kullanan birisi değilim. Bu durumdan en sağlıklı şekilde nasıl kurtulurum? İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Veline söyle okula gelsin müdüre durumu izah etsin, tabii gerçekten kullanmıyosan :)

Durumu izah edin olmazsa CİMER'e başvurun yanlış anlaşılma olmuş.

Ben lise hayatım boyunca çok kez sigara içenlerin yanında hocalara yakalandım fakat hiç tutanak yemedim beni tanıyan hocalar bu içmez zaten kafasındaydılar tanımayanlarda anlıyordu içmediğimi ben diyordum bende ne sigara ne alkol var kardeşim bende namaz ve spor var sadece diyordum. Legal Power diyordum hocalara.

Hocam eğer gerçekten kullanmıyorsanız aileniz ile gidin eğer hala sıkıntı yaşıyorsanız kan değerlerinizden bile belli olur içip içmediğiniz.

Hocaya tazminat davası açın, kan raporunuza bakarlar sigara içmiyor iseniz davayı kazanırsınız :) bu hocaya bu yapılır

Geri
Yukarı