Hakkımda gereksiz yere tutanak tutuldu

Yani çok bişey değişmez bence ama bir konuşun deniyin. Olan zaten hep masumlara oluyor adam günlük paket sigarasını içer alkol alır vs. burnu bile akmaz bazısıda olabildiğince düzgün yaşamaya çalışır başına gelmeyen kalmaz.

Fark etmez dostum peki cidden suç çocuğun üstüne kalır ve okuldan atılırsa? Buna ne diyeceğiz

Gitsin babasına söylesin siz de herşeyden korkmayın bu kadar. Benim çocuğum olsa ve haksız yere tutanak yazılıp geleceği tehlikeye atılsa o okulun da, öğretmenlerin de burnundan getiririm gerekli yerlere şikayet ederek.

Sizin de ailenizin gözünde o kadar değeriniz vardır elbet.

Yine saçmalayan tayfa yorumları doldurmuş. Neymiş CİMER'e MEB'e şikayet edecekmiş. Tutanak sicile işlenen bir durum değil sadece eğer yapmadığını iddia ettiğin şey tekrarlanırsa kullanılmak üzere resmi kayda almış hocan. Eğer dediğin gibi sen içmediysen bir daha yakalanmayacağın için sıkıntı olmaz.

Ciddi ciddi bir öğretmen tutanak tuttu diye şikayet edebileceğini veya bir şey çıkacağını düşünen insanlar var bu forumda ya çok gülüyorum.

Fark etmez dostum peki cidden suç çocuğun üstüne kalır ve okuldan atılırsa? Buna ne diyeceğiz
Okuldan sigara içmeye atılmaz tutanak rapor gibi bir şeydir.Karar disiplin kurulunda verilir.

Geri
Yukarı