Hakkımda gereksiz yere tutanak tutuldu

Ne dersem diyim ceza almaktan kurtulamadım para cezası ve kınama cezası verilecekmiş
Verilecekmiş ile verildi çok farklı şeyler. Anlattığına göre delilleri yok zaten, şüphe üzerine kimseye ceza verilemez. Hukukçu değilim, % 100 eminim diyemem ama öğrenciye okul para cezası veremez. Bu arada şikayet et falan diyen olmuş. Ceza alırsan gelsin okul idaresiyle velin konuşsun. Üst makama itiraz edilecekse velin etsin.

Verilecekmiş ile verildi çok farklı şeyler. Anlattığına göre delilleri yok zaten, şüphe üzerine kimseye ceza verilemez. Hukukçu değilim, % 100 eminim diyemem ama öğrenciye okul para cezası veremez. Bu arada şikayet et falan diyen olmuş. Ceza alırsan gelsin okul idaresiyle velin konuşsun. Üst makama itiraz edilecekse velin etsin.

Bugün disiplin kurulunda hemen hemen aynı şeyleri dedim bir kanıt olmadan ceza veremezsiniz vs para cezasından kurtuldum bir şekilde kuruldan 1 hoca içmediğimi biliyordu zaten ama kınama yemekten kurtulamadım neyse sağlık olsun hocam yorum yapıp vaktini ayıran herkese teşekkür ederim.

Bugün disiplin kurulunda hemen hemen aynı şeyleri dedim bir kanıt olmadan ceza veremezsiniz vs para cezasından kurtuldum bir şekilde kuruldan 1 hoca içmediğimi biliyordu zaten ama kınama yemekten kurtulamadım neyse sağlık olsun hocam yorum yapıp vaktini ayıran herkese teşekkür ederim.
Veline söyle okula gelsin. İstersen sen sigara içiyor ol. Bütün hocaların da bilsin. Ellerinde delil yoksa sana ceza veremezler. (Gözüyle görecek öğretmenin, üzerinde yakalayacak, ellerini ağzını koklayacak, arkadaşların şahitlik yapacak vs. biri bile yeter) Şüphe ile ceza verilse kolluk ve yargı güçleri tipini beğenmediğini hapse atar. Okul idaresi laftan anlamıyorsa, maddi durumunuz da elveriyorsa bir avukatla görüşün. Dilekçe falan yazar, bilgi verir, sadece danışmanlık ücreti fazla da tutmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı