Haksız Mantıksız Alakasız Kısıtlanma Sebebi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vezir_Tonyukuk

Femtopat
Yer
Asya Kıtası
Daha fazla  
Selamlar. Bu forumda yazar olmaya başlayalı daha bir hafta olmadı fakat 3 kere ceza yedik. Neden 2 kere noktayı son kelime ile bitişik yazmamak, son olarak da gereksiz mesaj yazımıymış. Peh peh peh. Normalde böyle şeylere takılmam zaten foruma girdiğimde kısıtlama süresi bitmiş idi. Bu kısıtlamaya itiraz etmek şart oldu. Her neyse konumuza dönelim:
Discord'dan dava yer miyim?
Linkteki başlığa cevap olaraktan:
Hiçbir şey olmaz. Mahkemenin Discord yazışmalardan daha önemli işleri vardır.
Daha sonra konu sahibinden gelen:
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Yani korkmayayım diye mi? Evet, hak ettim bir daha öyle bir şey yapmam. Bir şey olmaz ama dimi bakın tekrar soruyorum.
Daha da konuyu uzattığı için hafif mizahi bir üslup ile şu yanıtı verdim:
Bundan sonra akıllı ve uslu bir çocuk olursan şirinleri görebilirsin.
Ve karşı taraf saçma sapan bir cevap yolladı -gereksiz mesaj olarak kaldırıldığı için ekran görüntüsü atacağım-.
Image_8.jpg

Tamamen mizahi emeller içeren, en sonundaki gülen surattan da anlaşılacağı gibi, yanıtı verdim. Gel gelelim ki forumda o kadar gereksiz konu, alakasız fiyatlarda PC sistem isteyen, konuyla ilgili tek bir bilgi zerreciği olmadığı halde bilgiçlik taslayan binlerce mesaj olmasına rağmen sayın haşmetmeap moderatörlerimiz benim mesajımı gereksiz bulmuşlar. Kaldı ki linkteki başlığın -başlığa göz ucuyla bakmanız yeterli olacaktır- gerekliliği büyük şaibeler içermektedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım yazım yanlışları yaptığınızı kabul etmişsiniz. O yüzden o noktayı atlıyorum.

Öncelikle karşı taraf da ceza aldı. Bu noktada bir sıkıntımız yok sanırım. Ek olarak sizin cezanız da doğru. Konuya cevabınızı vermişsiniz. Konunun neden dışına çıkıyorsunuz? Espri de olsa konuyu kirletmeniz durumunda ceza alırsınız, almışsınız da.

Bundan sonra dikkatli olursunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı