Haksız yere 0 almak

Okulun içerisindeki hiçbir kişi sana yardım edemez. Cimer üzerinden devlete talep oluşturmasını isteyeceksin ailenden. Şu şu okulda öğrenci olan şu çocuğum şu şu kişi tarafından şu tarihte şu dersten şu şekilde haksızlığa uğradı diyerek. 1 hafta bile geçmeden müdüre ulaşılır ve sorun çözülür.

Pazara kadar diğerlerinin sözlü notunu girer benimkini de değiştirmezse ya mesaj atarım ya da annemi arattırırım yapacak bir şey yok.

Pazara kadar diğerlerinin sözlü notunu girer benimkini de değiştirmezse ya mesaj atarım ya da annemi arattırırım yapacak bir şey yok.
Söylediğim şeyi yaptır ailene eğer kesin çözüm almak istiyorsan. Devlet erkanı okulun müdürüne fişek hızında ulaşıp olayın aydınlatılmasını ve kendilerine geri dönüş yapmasını istiyor. Müdür de sorunu kendi işi elinden alınmasın diye hızlıca çözüyor.

Ya takma kardeşim. Böyle hocaların tek derdi korkutmak ve o korkuyu görmek, keyif alıyorlar bu durumdan. Eğer fen veya nitelikli bir Anadolu lisesindeysen kesin olarak düzeltir kafayı yorma.

Okulun içerisindeki hiçbir kişi sana yardım edemez. Cimer üzerinden devlete talep oluşturmasını isteyeceksin ailenden. Şu şu okulda öğrenci olan şu çocuğum şu şu kişi tarafından şu tarihte şu dersten şu şekilde haksızlığa uğradı diyerek. 1 hafta bile geçmeden müdüre ulaşılır ve sorun çözülür.
Komikmiş beğenmeme amacı. Öneriye bile beğenme atıyorsunuz.

Türkiye gerçekliğine hoş geldin. Böylelerini ya CİMER'e şikayet edersin ya da anne babanı olaya dahil edip okulla bizzat konuşur, o öğretmen olacak adam da sözlüne seve seve 100 girer.

Milli eğitim müdürlüğüne şikayet edin müdür düzeltmezse ve CİMER'e yazın. Bu arada boş bıraktığında öğretmen telefon'a baktımı? (Kendi)

Söylediğim şeyi yaptır ailene eğer kesin çözüm almak istiyorsan. Devlet erkanı okulun müdürüne fişek hızında ulaşıp olayın aydınlatılmasını ve kendilerine geri dönüş yapmasını istiyor. Müdür de sorunu kendi işi elinden alınmasın diye hızlıca çözüyor.

Hocanın öğrenciye istediği notu verme hakkı var sizin dediğiniz gibi yasal bir zorunluluk yok. Hocası gelen müfettişe güzel bir bahane açıklarsa sonuç değişmez ve bu konu müdürün işini etkilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı