Haksız yere sınıfta kalacağım

berkay2121

Decapat
Daha fazla  
9. sinif lise ogrencisiyim okulun bitmesine 1 hafta var ve galiba sinifta kalacağım nedenini acikliyorum. Ben ilk donem Anadolu lisesindeydim gayet iyiydi sinifi gecmistim 73 veya 71 ortalamayla sonra birtakim aksilikler oldu ailem beni turizim otelcilik meslek lisesine nakil olarak aldi orada matematik kimya fizik vb dersler yok oldugu icin benim ilk donem ortalamam 14'e dustu ama e okulda 71 gozukuyor mudur bana karneni goster diyor karne nerede bilmiyorum ben bunu nasıl düzelteceğim milli egitime haber mi vereceğiz ne yapacağız? Yardimci olandan ve okuyana tessekur ederim.

Yazmayi unutmusum bunlarin hepsi 1 donemde oldu yani 1. donem anadoludaydim 2. donem meslege gectim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230607-190233.jpg
    Screenshot_20230607-190233.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 143
Hocam yazdıklarınız arasında bağlantı kuramadım, yani anlayamadım.

9. sinif lise ogrencisiyim okulun bitmesine 1 hafta var ve galiba sinifta kalacağım nedenini acikliyorum. Ben ilk donem Anadolu lisesindeydim gayet iyiydi sinifi gecmistim 73 veya 71 ortalamayla sonra birtakim aksilikler oldu ailem beni turizim otelcilik meslek lisesine nakil olarak aldi orada matematik kimya fizik vb dersler yok oldugu icin benim ilk donem ortalamam 14'e dustu ama e okulda 71 gozukuyor mudur bana karneni goster diyor karne nerede bilmiyorum ben bunu nasıl düzelteceğim milli egitime haber mi vereceğiz ne yapacağız? Yardimci olandan ve okuyana tessekur ederim.

Yazmayi unutmusum bunlarin hepsi 1 donemde oldu yani 1. donem anadoludaydim 2. donem meslege gectim.

Müdür eşek mi e-Okul'a girip bakmıyor mu? Ailenle git ailen madem seni bu okula aldı onlar halletsin ben bu aile yapısını anlamıyorum bu çocuk şimdi turizm otelcilikte ne yapacak? Eleman mı olacak mis gibi Anadolu lisesi okuyormuşsun bir güzel sınava çalışıp YKS'yi kazanıp senin mühendis ya da doktor savcı olmanı istemezmi ben anlamıyorum hadi onu geçtim istemezsinde bari çocuğunun fikrini al be aile KB biraz sinirlendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı