Hala Windows 7 veya XP kullanan var mı?

Aktif olarak kullanıyor musunuz peki?

Mesela XP notebook ne işinize yarıyor? Ya da masaüstü bilgisayarınızda 7 olmasının sebebi nedir?

Windows 7 olan belli bir program için tutuyorum. Windows XP çok kullanmıyorum açıkçası. Daha çok asıl PC üzerinden işlem yaparken yanda yardımcı kaynak açmak için veya asıl PC'yi kullanamadığımda o devreye giriyor.

Benim fantezi makinemde WINDOWS 7 yüklü. :D
1712594303177.png

Benim fantezi makinemde WINDOWS 7 yüklü. :D
Eki Görüntüle 2162926
Ya çok çok iyi ya. Vallahi çok iyi. Ne tür oyunlar oynayabiliyorsunuz mesela? Steam çalışıyor mu?

Bir gün hedefim olursa iki bilgisayar toplamayı düşünüyorum.

Birisi yüksek performanslı güncel Win 11 olacak.

Diğeri için çok çılgın düşüncelerim var. 64 GB RAM alıp, RTX 2070 + 512 SSD'ye Win 7 kurup parayı çöpe atmak pahasına bir hayalim var.

Katılmaman gerçeği değiştirmiyor ne yazık ki.
Evet gerçeği değiştirmiyor. Şayet dediğiniz gibi Wİndows 7 günümüzde çok iyi olsaydı veyahut oyun performansı olarak hala en performanslı işletim sistemlerinden olsaydı desteği kesilmezdi ve e-sporcular hala kullanıyor olurdu diye düşünüyorum.

Ya çok çok iyi ya. Vallahi çok iyi. Ne tür oyunlar oynayabiliyorsunuz mesela? Steam çalışıyor mu?

Bir gün hedefim olursa iki bilgisayar toplamayı düşünüyorum.

Birisi yüksek performanslı güncel Win 11 olacak.

Diğeri için çok çılgın düşüncelerim var. 64 GB RAM alıp, RTX 2070 + 512 SSD'ye Win 7 kurup parayı çöpe atmak pahasına bir hayalim var.
Ben fazla oyun oynamıyorum daha çok overclock ile uğraşıyorum.

Bende Windows 7 kullanıyorum. Istesem 8 ya da başka işletim sistemine geçecemde, üzülüyorum garibanıma kaç tane dosyam, fotografım, bilgim var. Kıyamıyorum ama üşeniyorum.

Yalnız XPninde hakkını yemeyelim zamanın çok ötesinde ve devrim niteliğinde bir işletim sistemiydi günümüzde bile bazen sanal makindemdeki XP'nin özellikleri beni şaşırtabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı