Hala Windows 7 veya XP kullanan var mı?

En çok tercih edilen tarayıcıların güncellemeyi kesmesi ve oynadığım tek oyun olan (ki onu da ayda yılda bir oynuyorum anca arkadaşlarımla) League of Legends'in de desteğini kesmesi yüzünden Windows 7 kullanmıyorum. Bu tarayıcı ve LoL desteğinin kesilmesi durumu olmasaydı kesinlikle Windows 7 kullanıyor olurdum şu an. Bence biraz bilgisayarda ne yaptığınız ile alakalı.

Örneğin Adobe programlarını aktif bir şekilde kullanıyorsanız Windows 10 veya 11 kullanmak zorundasınız. Yalan olmasın sanırım 2019'da desteğini kesmişti Windows 7 ve 8.1'e. Veya güncel olarak oyun oynayan biriyseniz bilirsiniz ki çoğu online oyun desteğini kesti ve yeni çıkan oyunların çoğu da zaten Windows 10 ve 11 uyumlu olarak çıkartıyor oyunları.

Eğer bilgisayarı sadece internette gezinmek ve eski oyunları oynamak için kullanıyorsanız bence çok net tercih edilebilir hala.

Oh bu Windows 7 değil ki tam Vista olmuş ya keşke Windows 8.1'ime de yapsam böyle şeyleri.

Windows zaten çok ozellestirilmiyor o yüzden Linux'a geçtim ama Windows'a benzetebiliyirsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı