Half-Life 2 Midemi bulandırıyor

PoppySevdalısı

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
İddia Baronu
Bugün Half-Life 2 oynar iken kum boceklerinin olduğu bölümü yarım saat oynadıktan sonra ciddi bir şekilde terlemeye ve mide bulantısı yaşamaya başladım. Binlerce saat FPS oynadım en fazla başım ağrıdı ama bu sefer ciddi bir şekilde mide bulantısi ve terleme yaşadım. İnternette önerilen fov değistirme, grafik düşürmeyi denedim bir şey değişmedi sebebi nedir?

Bugün Half-Life 2 oynar iken kum boceklerinin olduğu bölümü yarım saat oynadıktan sonra ciddi bir şekilde terlemeye ve mide bulantısı yaşamaya başladım. Binlerce saat FPS oynadım en fazla başım ağrıdı ama bu sefer ciddi bir şekilde mide bulantısi ve terleme yaşadım. İnternette önerilen fov değistirme, grafik düşürmeyi denedim bir şey değişmedi sebebi nedir?

Genel olarak böceklere karşı bir fobin var mı? Şahsen ben ravenholm da çoğu yeri örümcek fobim yüzünden zorlukla oynamıştım.

Ben de şahsen Ravenholm'da bol bol junmpscare yiyip tırsarak oynamıştım. O zayıf orda oraya atlayan zombiler varya onlar çok fena.
Aga bocek fobim eskiden vardi ama boceklerle alakali degil korkmadim biel kum bocuklerinden
Genel olarak böceklere karşı bir fobin var mı? Şahsen ben ravenholm da çoğu yeri örümcek fobim yüzünden zorlukla oynamıştım.
Bocek fobim eskiden coktu simi ise az ama kum boceklerinden korkmadim genel olarka araba kullanirken aractan indigimiz yerlerde toparlandim
Psikolojik olabilir. Bu tarz böceklerden korkmasanız bile kafanın içinde aslında bunun gibi fobiler bulunabilir. Bende de olabiliyor bazen.

Sade arac kullanirken odlu

Böcekle alakası yok. Half Life 2 oynarken benim de mide bulantısı sorunu oluyor. Yılların bilgisayar oyuncusuyum, bir sürü farklı FPS oyunu oynadım ama hiçbirinde Half Life 2'de olduğu gibi baş dönmesi mide bulantısı yaşamadım. Bu oyunda kesin bir sıkıntı var. İnternette aratınca bir sürü farklı kişinin de bu sorunu yaşadığını gördüm.

Bende eskiden stalkerlardan korkardım. Hele ki EP1'de stalker trenine bindikten sonraki kaza. Orada ağlayacaktım resmen. Alyx'in üstünde Stalker'ın çığlık atması beni çok ürkütüyordu. Ama alıştım.
Half-Life 2'de yoğun kan içeriği var. Uzaylı formların sarı kanı. Combine'ın rebel direnişçilerine yaptıklarını gördüm. Stalker dediğimiz şeyler eskiden birer direnişçiydi mesela.

Böcekle alakası yok. Half Life 2 oynarken benim de mide bulantısı sorunu oluyor. Yılların bilgisayar oyuncusuyum, bir sürü farklı FPS oyunu oynadım ama hiçbirinde Half Life 2'de olduğu gibi baş dönmesi mide bulantısı yaşamadım. Bu oyunda kesin bir sıkıntı var. İnternette aratınca bir sürü farklı kişinin de bu sorunu yaşadığını gördüm.
Sade hl 2 değil neredeyse tum soruce oyunlarinda oluyor ama hl 2 harici source oyunlarinda sade basim agriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı