Half-Life 3 çıkar mı?

Demorlius

Hectopat
Daha fazla  
CS2 geliyor, daha önce sanırsam CSS çıktığında HL2 ardından çıkmıştı. İnanılmaz merak ediyor beklettiler, özellikle benim gibi Half-Life fanboylarına bir nimet düşmesini umuyorum 2025'te. Half-Life 3 çıkmazsa son bölüm Borealis gemisinde uzun maceralı bir görev bizi bekleyebilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Kanka "2" ibaresi bile Counter Strike oyununa 11 yılda geldi düşün yani. Arkadaşlar haklı, Valve 3 ile uğraşmaz. :D

Çıkacak arkadaşlar CS2 ile Source 2'nin SDK paylaşılırsa Custom olarak yapar fanboylar birleşip.

Kanka "2" ibaresi bile Counter Strike oyununa 11 yılda geldi düşün yani. Arkadaşlar haklı, Valve 3 ile uğraşmaz. :D
Bir yandan takdir ediyorum, bir yandan sinirim bozuluyor. Başka bir firmanın elinde bu hype olsaydı Half-Life 8 oynuyorduk ama kalitesi düşük olacaktı.

Ben Portal 3 bekliyorum.

CS2 geliyor, daha önce sanırsam CSS çıktığında HL2 ardından çıkmıştı. İnanılmaz merak ediyor beklettiler, özellikle benim gibi Half-Life fanboylarına bir nimet düşmesini umuyorum 2025'te. Half-Life 3 çıkmazsa son bölüm borealis gemisinde uzun maceralı bir görev bizi bekleyebilir. Siz ne düşünüyorsunuz?

Hocam Alyx çıktı, 2.1, 2.2 çıktı şimdi Half-Life 2.2.1 filan çıkar 3 çıkmaz.

Geri
Yukarı