Half-Life 3 Kadar Beklediğiniz Şeyler

Valla hocam okuldan kaçıp internet kafelerde oynanan Counter Strike 1.6 ya vesile olmasından mıdır yoksa o delici ile öldüğümüzde yaşadığımız çıldırmalar mıdır bilemem ama, Half-Life FPS modunda devrim yaratmıştır. Bunu kabul etmek gerek. Sevip sevmemene karışamam kesinlikle. Biz ilk 2 oyununu severek oynadığımız için bir yenileme bekliyoruz.
Vesile olduğu CS 1.6 benim için FPS dünyasının en müthiş ürünüdür ancak Half life'ın dinamiklerine hiçbir zaman ısınamadım.

MB II Bannerlord.
aslında ben beklemiyorum ama sosyal medyada herkes "ne zaman çıkacak bu yaw" dediği için eklemek istedim
Kardeşim vallahi yav bıktım şunlardan. Hayatında MB oynamamış insanlar cool -geymır- gözükmek için "Maunt end bıleyd benırlord 2 moruk 29821353 senedir bekliyorum onu bile bu kadar beklememiştim maga me yak aga"diyor. ne mount and blade miş kardeşim -üç oyunu toplam 400 saat gömdüm- şurda burda duymasa csgo lol den başını kaldırmıycak adamlar yazıyor bunları. Konuya gelirsek olursak şu an bu konuda yazdığım için bu kanser kitleyi moruk "Sargoth şehri diye biryer var orda mb2 bedava ve çıktı" diyip amerigaya gönderip ikisini birden avrupa rusya çin ile anlaşıp tüm füze ne varsa yollamak. Bir taşla 2 kanser. Hiç de fena değil.

Yüzümün değișmesi, evet ciddiyim. Doğduğumdan beri aynı șeyin hacim arttırmıș daha kıllı versiyonum haline geldim. 17 yașıma geldim ve gerçekten en ufak bir hat değișimi yok yüzümde. Yok efendim evrimdir șudur budur, hepsi yalan geliyor.

Yüzümün değișmesi, evet ciddiyim. Doğduğumdan beri aynı șeyin hacim arttırmıș daha kıllı versiyonum haline geldim. 17 yașıma geldim ve gerçekten en ufak bir hat değișimi yok yüzümde. Yok efendim evrimdir șudur budur, hepsi yalan geliyor.
Bende küçüklüğüm ile aynı insan olduğuma inanamıyorum. Sanki yapma koymuşlar ama ben değilim o. Hiç benzemiyor bir hat bile sabit kalmamış. 8 yaşındayken ki fotoğraflara diyorum ben. Belki aslında herkes 8 yaşından beri değişiyordur da ben bilmiyorumdur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı