Half-Life serisi alınır mı?

Ezber3261

Centipat
Daha fazla  
Steam cüzdanında 4 lira kaldı. 4 liraya oyun baktım fakat pek bulamadım. Aklıma Half-Life geldi. Sizce; Half-Life(1998), Blue Shift ve Opposing Force alınır mı? Ve ya 4 liraya ne alınır?

4 TL'ye alınacak en iyi oyunlardan.

Steam cüzdanında 4 lira kaldı. 4 liraya oyun baktım fakat pek bulamadım. Aklıma Half-Life geldi. Sizce; Half-Life(1998), Blue Shift ve Opposing Force alınır mı? Ve ya 4 liraya ne alınır?
4 liraya ekmek alamıyoruz 😀. Oynadıysan bile al geç.

Half-Life oynayıp seven biri olarak ilk oyun (1998) grafiklerinden dolayı biraz sıkıcı gelebilir ama oynayış açısından çok güzel bir oyun. Cüzdanınıza fazladan 10 TL ekleme şansınız varsa 2 TL'ye HL1 alıp 10 TL'ye HL2 alabilirsiniz HL2 daha iyi bir oyun deneyimi sunabilir. 10 TL'ye bir FPS klasiğini bir daha göremeyebilirsin. İlk Valve oyunlarına zam geliyor.

Half-Life için grafik modu bulunuyor mu acaba?

Tabii ki var ama grafik olarak pek değiştirmiyor sadece HD yapıyor. En son çıkan mod ise geçenlerde gündeme gelen Half-Life RayTracing modunu kullanabilirsin.
Ama ben grafikleri günümüzle kıyaslansın istiyorsanız şiddetle Black Mesa'yı almanızı öneriyorum oyunun küçük bir fan grubu tarafından yapılan oyunu sıfırdan yaratıp her detayı tekrardan yapan hatta Half-Life remake olarak bilinen yapılmış en iyi Remake'lerden biridir. Alın kesinlikle pişman olmazsınız oynanışı olsun hikayesi olsun bu paraya kesinlikle değer.
Göz atmanız için önerdiğim video.

Yeni konular

Geri
Yukarı