Half-Life serisi alınır mı?

Scarex_100

Femtopat
Yer
İstanbul , Bağcılar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Prime A320M-R | Amd Ryzen 7 5700X - Ydk: Ryzen 3 1200 | Amd Wraith Stealth Am4 | Asus Arez RX 560X Series Evo | 32 GB Kingston Fury Beast | Ram 8 GB Curcial 2400 Mhz | Biostar 256 GB SSD | 3 TB Seagate Skyhawk 5400 Rpm | Foem 400W Psu | DarkFlash ATX Mesh Kasa | CF11 PRO Fan 5x | Asus VP247-HAE |

Asus Vivobook 15 X512da | Amd Ryzen 5 3500U | Vega 8 Graphics | 8 GB Ram | 240 GB Kingston SSD | Frisby FNC-35ST Fan | Alfais Q5-919 2x Fan |
Half-Life serisi alınır mı? Oyunları bir sıraladım:

Half-Life 1 Source.
Half-Life blue Shift.
Half-Life opposing Force.
Half-Life 2
Half-Life 2 Episode One.
Half-Life 2 Episode two.

Oyunlar böyle toplam 53 TL çıkıyor.

Alınır ama ilk defa oynayacaklar için HL1 yerine Black Mesa daha iyi bir deneyim olur. HL1 grafiğinden HL2'nin grafiğe atlamak biraz garip gelebilir ilk başta.

Düşünmeden alın, fiyatı fazla geldiyse blue shift ve opposing force 30 dakika mı 1 saat mi ne sürüyor onları çıkartabilirsiniz.

Düşünmeden alın, fiyatı fazla geldiyse blue shift ve opposing force 30 dakika mı 1 saat mi ne sürüyor onları çıkartabilirsiniz.
Yanlış, Blue Shift 3-4 saat ve Opposing Force 5-6 saat sürüyor. Tabii kişinin ilgili oyunun türüne aşina olup olmamasına göre daha az da sürebilir. Şahsen benim ilk hikayeli fps oyun deneyimlerimden olduğu için bundan da uzun sürmüştü.

Yanlış, blue Shift 3-4 saat ve opposing Force 5-6 saat sürüyor. Tabii kişinin ilgili oyunun türüne aşina olup olmamasına göre daha az da sürebilir. Şahsen benim ilk hikayeli FPS oyun deneyimlerimden olduğu için bundan da uzun sürmüştü.

1700425971867.png

Haklısın 2 oyunda kısa oyunlar değil. Küçük bir not oyunu açık bırakıp farklı işlerle uğraştım o yüzden her iki oyunda 3-4 saat sürüyordur.

1700426014631.png

Hocam Half-Life serisi alınmazsa tam olarak alınabilir ne kalacak ki? Kesinlikle almanızı tavsiye ederim, bu oyun serisi FPS türü ve PC oyunculuğu için bir milattır.

Diğer kişilere katılıyorum, Black Mesa'yla oyuna başlamanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı