Half-Life serisi fazla abartılmıyor mu?

Half-Life ve 2000'ler :) gayet güzel oyundur kendisi, şimdiki zamanın grafiklerine göre bakarsanız normal. Veya sizin zevkiniz farklı olabilir bunu bilemeyiz.

Bence abartılmıyor çünkü oyunların gelişmesini sağladı PUBG bile Half-Life 2'nin pompalı şarjör değiştirne sesini kullanıyor.

Yaklaşık 13 yıldır half life oynuyorum senin bu açtığın post bana göre bu oyuna küfür Gordon Freeman'a hakaret. Half life fps oyunlara yön vermiş ikinci oyunuyla 2005 yılına göre gerçekten grafikte çağ atlamış ve hikayesiyle herkesin beynini kurcalamış bir yapım bana göre

Sizce Half-Life serisi fazla abartılmıyor mu?

Kişiden kişiye göre değişecek bir şey fakat bence 1999 da çıkmış olmasına rağmen kemik oyuncuları var ve gidip de bu oyunu CoD, CS, tarzı oyunlarla kıyaslamak saçma olur ki kıyaslayanlar var bence oyun hala eğlenceli asla bitmeyecek unutulmayacak bir oyun.

14 yaşımdayım, Outlast oynamama rağmen Ravenholm'da aldığım korkuyu; Çeşitli kaçış oyunu oynamama rağmen HL:BS kaçış duygusunu; Çok fazla fantastik-bilinkurgu izlememe rağmen Citadel'deki fantastik duyguyu hiç birşeyden aldığımı hatırlamıyorum. Ayrıca bu oyun serisi hep standartları belirlemiştir. Çevresel hikaye anlatımı konusunun kralıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı