Halkbank'tan Papara'ya para aktarma

Dostum ben de denedim ve olmadı. Papara'nın kendi sitesinde yazdığı şeyi mi inkar ediyosun şu an anlamadım? Papara'dan başkasının banka hesabına para gönderebilirsin ancak başkasının banka hesabından para alamazsın.
Gayet oluyor yanlış yapıyorsanız sizin sorununuzdur ben kaç kere Ziraat Bankası'ndan attım hiçbir sorun olmadı. Halk Bankta da olmayacaktır. Ayrıca desteklemiyorsa paparanin içinde para yatırma yerinden neden olsun? Açıklamaya papara numaranızı yazmamanız bizim sorunumuz değil.

Gayet oluyor yanlış yapıyorsanız sizin sorununuzdur ben kaç kere Ziraat Bankası'ndan attım hiçbir sorun olmadı. Halk Bankta da olmayacaktır. Ayrıca desteklemiyorsa paparanin içinde para yatırma yerinden neden olsun? Açıklamaya papara numaranızı yazmamanız bizim sorunumuz değil.
Dostum kendi hesabından atabilmen için var orası. Ben de neredeyse her hafta kullanıyorum aynı sekmeyi ve kendi banka hesabımdan para atıyorum. Başkasının banka hesabından atamıyorsunuz firma bunu söylüyor siz nasıl aksini savunuyorsunuz hala anlamıyorum.

Dostum kendi hesabından atabilmen için var orası. Ben de neredeyse her hafta kullanıyorum aynı sekmeyi ve kendi banka hesabımdan para atıyorum. Başkasının banka hesabından atamıyorsunuz firma bunu söylüyor siz nasıl aksini savunuyorsunuz hala anlamıyorum.
Orada öyle yazdı diye öyle olmuyor. Değiştirmeyi unutmuş olabilirler ya da öyle yazmasını istiyorlar. Ama başkasının banka hesabından para alabiliyorsun.

Daha geçen pederden 300 TL civarı para transfer etmesini istedim ve oldu, ilk oluşu da değil, eskiden açılan Papara hesaplarında daha yaygın başka bir bankadan ödeme alma durumu, şu anlık belirli sayıda kullanıcı kullanabiliyor bu özelliği.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet de atılıyor. İnternette sattığım şeyleri insanlar Ziraat Bankasından attı bana. Ayrıca dediğim gibi parayı geri size atıyorsa açıklamaya papara numarasını yazmamanızdan kaynaklanıyordur.

Gayet de atılıyor. İnternette sattığım şeyleri insanlar Ziraat Bankasından attı bana. Ayrıca dediğim gibi parayı geri size atıyorsa açıklamaya papara numarasını yazmamanızdan kaynaklanıyordur.
3 kez aynı şeyi söylemene rağmen tekrar ediyorsam açıklamaya papara numaramı yazıyorumdur değil mi?

Halkbank'tan Papara'ya EFT olmuyor. Karşı taraf ödemeyi FAST ile yapmak zorunda.

Kolay Adrese Transfer kısmındaki e-posta bölümüne [email protected] yazdıktan sonra açıklama kısmına Papara numarası yazılırsa ücret VakıfBank aracılığıyla Papara hesabına ulaşır birkaç dakika içerisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı