Halüsinasyon görmeye başladım

Kur'an-ı Kerim dinleyin, dinlerken bıkkınlık ve bunalma hissi geliyorsa ya da o sesler dibinizde daha da artıyorsa büyük ihtimalle cin musallatı olabilir. Eğer bıkkınlık ve bunalma hissi gelmiyorsa tepkisiz bir şekilde dinliyorsanız psikolojik olabilir. Sonuçları merak ediyorum. Geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Doktora gitmen gerektiği bariz. Bilmem işe yarar mı ama duyduğun gördüğün her şeyi inkar eder misin? Belki kendini daha iyi hissedersin büyük geçmiş olsun.
Kur'an-ı Kerim dinleyin, dinlerken bıkkınlık ve bunalma hissi geliyorsa ya da o sesler dibinizde daha da artıyorsa büyük ihtimalle cin musallatı olabilir. Eğer bıkkınlık ve bunalma hissi gelmiyorsa tepkisiz bir şekilde dinliyorsanız psikolojik olabilir. Sonuçları merak ediyorum. Geçmiş olsun.
Kesinlikle. Bunlar işte işe yarar tavsiyeler.
Tekrar söylüyorum, lütfen tam okuyarak cevap verin. Arkadaş zaten doktora gidecekmiş.
Belki de şuan yazdığımız bu mesajları bile halüsinasyon görüp yanlış okuyor olabilir. :(
@ValveAdalet umarım aynı şey başınıza gelir. Siz konu açtığınız zamanda biz troll diyelim tamam mı? Sizin gibiler yüzünden zaten... Neyse.

Bence arkadaşın psikolojisini cinlerle daha çok bozabilirsiniz. O yüzden böyle şeylere gerek yok, en iyisi en hızlı şekilde tedavi olmak olacaktır.

Geri
Yukarı