Hamster mı? Muhabbet kuşu mu?

Yani şimdi karar tamamen senin kişiliğine bağlı. Eğer iyi bir bütçem var, masraflarını eksiksiz olarak karşılarım ve sorumluluk alırım dersen tabii ki de hamster. Ama fazla bir bütçem yok dersen de muhabbet kuşu öneriririm. Yalnız hatırlatayım; muhabbet kuşları sahiplerinden çok ilgi isterler.
Ben burada şu an bir karar veremem, o tamamen sana kalmış.

Kardeşim konuyu eskiden açmıştım :) bir forpus papağanı aldım, babacık demeyi öğrendi şu an 2 buçuk aylık eğitimde, gerçekten harika bir kuş , forpus papağanını herkese tavsiye ederim ve teşekkürler :D

Kardeşim konuyu eskiden açmıştım :) bir forpus papağanı aldım, babacık demeyi öğrendi şu an 2 buçuk aylık eğitimde, gerçekten harika bir kuş , forpus papağanını herkese tavsiye ederim ve teşekkürler :D
Hayırlı olsun😁 valla tarihlere sadece bu knuda bakmadım dersimi aldım konunun tarihine bakmam lazım😂
bu arada fiyatı neydi papağanın?

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı olsun papağanınız bu konuyu yeni görüyorum hamsterim var ailem hem hamster hem kuş beslememe izin vermiyor belki hamsteri verip muhabbet kuşu alırım

Geri
Yukarı