Hande Erçel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yaz dizilerinden başka bir yerde pek oynamaz kendileri. Oynadı ise 1-2 tane dizinin yan rollerindendir. Oyunculuğunu beğenmiyorum. Çok kasıntı buluyorum.

Ben şöyle düşünüyorum: Hande Erçel'in özel hayatı beni ve hiç kimseyi ilgilendirmez. Bana göre Hande Erçel, aşk dizisi dışında dizide oynamayan birisiydi ta ki halka dizisine kadar. Halka dizisinden sonra, sadece aşk dizisinde değil, başka rollerde de başarılı olabileceğini kanıtladı.

Ben şöyle düşünüyorum: Hande Erçel'in özel hayatı beni ve hiç kimseyi ilgilendirmez. Bana göre Hande Erçel, aşk dizisi dışında dizide oynamayan birisiydi ta ki halka dizisine kadar. Halka dizisinden sonra, sadece aşk dizisinde değil, başka rollerde de başarılı olabileceğini kanıtladı.
Halka dizisinde olsa olsa 2 milyondur takipçisi, geriye kalan ünlülüğünü arkadaşların dediği gibi kerem bürsin tarzı oyuncularla aşk dizisinde oynayarak kazandığını düşünüyorum.

Sorum başlıkta. Hande Erçel hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Bence sergilediği oyunculuğa göre takipçi sayısı çok fazla, karışmak bana kalmaz ama 22.6 milyon biraz fazla geliyor bana. Sizin düşünceleriniz nelerdir?
Arap ülkelerinde çok hayranı var diye biliyorum ve bence ne çok güzel ne de çok iyi oyuncu.

Yeni konular

Geri
Yukarı