Hangi 125CC socooter motor az sıkıntı çıkarır?

kurtcocai

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese selam, eşimle şehir içi(İstanbul) ve çevresi(Kocaeli, Sakarya, Edirne vs.) Kullanmak için 125 CC scooter arıyorum. Bütçe 70-75 bin Max daha fazla çıkamam. Honda Dior ve Yamaha Delight uygun fiyatlı temiz bulmak zor o yüzden Çin malı bakıyorum genelde.
Küba Brilliant 125 Pro
Qj Motor LTR 125
Arora cappucino 125
RKS Neon 125
Yamaha Delight 125(2015 modelleri 77 bin bandında 10 yıllık motorlar)
Honda Dior
Bu modellerden hangisi mantıklı ve az sıkıntı çıkarır?
Not: İstanbul çevresi gezileri ayda 1 falan oalacak öyle sık sık değil, genel kullanım şehir içi.

1.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, eşimle şehir içi(İstanbul) ve çevresi(Kocaeli, Sakarya, Edirne vs.) Kullanmak için 125 CC scooter arıyorum. Bütçe 70-75 bin Max daha fazla çıkamam. Honda Dior ve Yamaha delight uygun fiyatlı temiz bulmak zor o yüzden Çin malı bakıyorum genelde.
Küba brilliant 125 Pro.
Qj motor ltr 125.
Arora cappucino 125.
RKS neon 125.
Yamaha delight 125(2015 modelleri 77 bin bandında 10 yıllık motorlar)
Honda Dior.
Bu modellerden hangisi mantıklı ve az sıkıntı çıkarır?
Not: İstanbul çevresi gezileri ayda 1 falan oalacak öyle sık sık değil, genel kullanım şehir içi.

Eki Görüntüle 2194980

Honda Avrupa markalarından sonra en az sıkıntı çıkartan markalardan biridir o yüzden Honda tercih etmen iyi olur.

Honda Avrupa markalarından sonra en az sıkıntı çıkartan markalardan biridir o yüzden Honda tercih etmen iyi olur.
BÜtçeyi biraz aşıyor, zorlayıp almak istiyorum ama bakalım. Ay sonuna zam gelmezse dio ayarlamaya çalışıcam ama zam gelirse 2. seçenek olarak QJ LTM 125 var aklımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı