Hangi Akıllı Telefonu Almalıyım ?

zaza_yk

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.
Daha öncelerden Galaxys4 Telefon kullanıcısıydım. Bundan 2 ay önce sattım. S5'i bekliyordum ama hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. Çok kaba görünüyor ve Samsung bunu bile bile yapıyor sanki. Zaman geçtikçe telefonunu büyütüyor. Bence bir telefon hem tek avuçta rahat kullanılabilmeli, yani ne büyük ne de küçük olmalı.
Neyse konuyu saptırmayalım. Kendime bir telefon almayı düşünüyorum. Kamera mp. özelliği ön planda olan bir telefon. Sizce hangisini almalıyım? Almalı mıyım, yoksa yeni çıkan telefonları bekliyeyim mi ? Ne dersiniz bu konu hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
S5 çok kaba bir telefon değil şahsen ben çok sevdim. Yani elim büyük olunca da hiç kaba durmadı ve gerçekten sevdim telefonu. Telefon bütçenizi belirtirseniz daha iyi olacaktır. Ayrıca Nokia'nın Lumia 1520 modelli telefonuda kaliteli.

Hocam eğer yeni bir telefon istiyorsanız ve önceliğiniz kamera ise Lumia 1020 alabilirsiniz. 1520 önermiyorum note 3'ten dahi büyük ki dediğinize göre siz büyük istemiyorsunuz.

Ek olarak S5'i ben de beğenmedim. S4 çıkarıldığında yeni bir kasa değil de S3' ün kasası kullanılmıştı. Sadece ekran büyümüş telefonun yan kenarlarındaki çerçeve incelemişti. Hatta telefon en bakımından da incelmişti. Çok zarif olmuştu. Ama S5 ne yazık ki takoz gibi görünüyor.

LG G2 önerebilirim. Çok zarif bir tasarımı var. Lumia 1520 önerebilirdim ama siz büyük telefon istemiyorsunuz sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
WP istersen Lumia 930 önerebilirim Android dersen LG G2 ve Z1 ve İOS istersen İphone 6 sızıntılara göre ideal.Ama kamera önemli demişsin bu nedenle L1020, Z1 ve L930 arasında bir seçim olacaktır 1020'nin kamerasını Z1'den iyi olduğunu da unutmayalım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı