Hangi Anti-Virüs programı kullanılmalı?

Kaspersky savaş yüzünden ambargo uygulanıyor bence yine ve her zaman en iyisi Kaspersky.
Böyle bir şey yapılacağını sanmıyorum. Geçen ay da Kaspersky kötü performans sergilemişti.
1700502577828.png

Fazla FP veriyordu. Antivirüs performansları sürekli değişiyor ve tek bir tane antivirüste kalmak pek iyi değil. Kaspersky Premium'dan, AVG Premium'a geçtim. Şuanda performansı çok iyi.

Böyle bir şey yapılacağını sanmıyorum. Geçen ay da Kaspersky çok kötü performans sergilemişti.
Eki Görüntüle 2023917
Fazla F/P veriyordu. Antivirüs performansları sürekli değişiyor ve tek bir tane antivirüste kalmak pek iyi değil. Kaspersky Premium'dan, AVG Premium'a geçtim. Şu anda performansı çok iyi.

İşin ilginç tarafı 3 yıldır en iyi olan antivirüs ne oldu da savaş başladığından beri performans düşüşü yaşıyor.

İşin ilginç tarafı 3 yıldır en iyi olan antivirüs ne oldu da savaş başladığından beri performans düşüşü yaşıyor.
1700502854175.png

1700502869660.png

1700502878203.png

Dediğim gibi sürekli performanslar değişiyor. Tek bir antivirüste takılı kalmak pek iyi değil.

Eki Görüntüle 2023919
Eki Görüntüle 2023920
Eki Görüntüle 2023921
Dediğim gibi sürekli performanslar değişiyor. Tek bir antivirüste takılı kalmak pek iyi değil.

Şu anki günümüz için bana önerebileceğin tarama programı önerebilir misin?

Eki Görüntüle 2023919
Eki Görüntüle 2023920
Eki Görüntüle 2023921

Bu hangi site bana da önerebilir misin acaba?

Böyle bir şey yapılacağını sanmıyorum. Geçen ay da Kaspersky kötü performans sergilemişti.
Eki Görüntüle 2023917
Fazla F/P veriyordu. Antivirüs performansları sürekli değişiyor ve tek bir tane antivirüste kalmak pek iyi değil. Kaspersky Premium'dan, AVG Premium'a geçtim. Şu anda performansı çok iyi.

Şahsen Norton ürününü kullanmak istiyorsan ya Avast'ya da Norton kullansaydın, veri tabanları aynı anda mı güncelleniyor bilmem ama Avast'ya da Norton daha öncedir muhtemelen, eğer bunda bir problem yoksa içerisinde birkaç özellik yerine fark yok Avast ve AVG.

Norton ise Avast'ı aldığından ve Avast, AVG'nin olduğundan bir bakıma böyle düşünmek lazım. Norton'un fiyatları da fena değil.

Geri
Yukarı