Hangi Assassin's Creed oyunu alınmalı?

Merhaba. Yaklaşık 20-30 TL para harcayacağım. bu serilerden hangisi veya hangilerini almalıyım sizce? Hikaye çok önemli değil benim için, oynanış açısından hangisi daha keyiflidir? Hikaye bitirme gibi beklentim yok. AC oyunlarının oynanışı çok ilgimi çektiği için alacağım.
  • Assassin's Creed Rogue 20.25 TL.
  • Assassin's Creed 2 Deluxe Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Brotherhood 17.48 TL.
  • Assassin's Creed director cut Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Revelations 22.43 TL.
  • Assassin's Creed Unity 20.25 TL.
AC Revelation daha 9,10 Yaşındayken bitirmiştim çok iyidi.
Aşağıda yazdıklarıma göre karar verirsin.
  • AC 1'i alma, pişman olursun,
  • AC 2 serinin en iyi oyunudur, ama ilk başları hafif sıkıcı ve oyun uzun sürüyor,
  • Rogue'da bir Templar'ı oynuyoruz, bence alınır,
  • Brotherhood, 2'nin devamı, Revelations da Brotherhood'un devamı,
  • Unity teknik açıdan kötü bir oyun, ama Cyberpunk rezaleti yanında iyi kalıyor.
AC 1 Benim En Sevdiğim nesi kötü tam olarak bence gayet başarılı?
Bu arada Revelations da çok bug var Bi ara yarısına gelmiştim oyunun bug olmuştu geçemiyordum görevi bugdan tam olarak ne olduğunu hatırlamıyom ama sinirden oyunu silmiştim.

@Bir Matmazel Karadan yürütmüşler gemileri. Düşünememişler onu orada haklısın 😂 ama oyundaki kötü olan nedir mesela?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dost'un bazı A.C oyunlarına haksızlık yaptığını düşünsem de Unity başta olmak üzere. Bu videoda ne eksik ne fazla her dediğine katılıyorum.

@Bir Matmazel Bu tombiği 1 kere izledim sevdiğim oyundan (Shadow of Mordor) soğudum. Zevk kaynağımı emdi kuruttu. Videoda da kendince söylemiş 1-2 yer dışında katılmıyorum onun dediklerine.
Dediğim gibi Dost'un A.C hakkındaki diğer birçok görüşüne katılmıyorum fakat bu oyunla ilgili düşüncelerimiz oldukça uyuşuyor. Genel olarak Dost'un oyun eleştirileri ağırdır.

@Bir Matmazel Bu tost kadar boş birini görmedim. Çöp oyunları över durur AC serisine gelince kin kusar.
Evet kendisinde A.C kini çok fazla. Ve Japon RPG hayranı. Yalnız buna çöp demek de yanlış olur çünkü bizim ülkemizde pek yaygın olmadığı için bize öyle geliyor dünyada çok sevilen bir tür.

Merhaba. Yaklaşık 20-30 TL para harcayacağım. Bu serilerden hangisi veya hangilerini almalıyım sizce? Hikaye çok önemli değil benim için, oynanış açısından hangisi daha keyiflidir? Hikaye bitirme gibi beklentim yok. AC oyunlarının oynanışı çok ilgimi çektiği için alacağım.
  • Assassin's Creed Rogue 20.25 TL.
  • Assassin's Creed 2 Deluxe Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Brotherhood 17.48 TL.
  • Assassin's Creed director cut Edition 13.49 TL.
  • Assassin's Creed Revelations 22.43 TL.
  • Assassin's Creed Unity 20.25 TL.

Hocam eğer zamanında hepsini 100 TL gibi bir fiyata alsaydık şu anda 111 dolar yani 3570 TL'lik bir hesabımız olabilirmiş umarım 111 dolar aynı fiyatta kalır.

Geri
Yukarı