Hangi bankadan hesap açmalıyım?

Evinizi haciz mi ettirdiler hocam ne yaptılar?
3.5 senedir kullandım hesaba 20-30 bin lira giriş olmuş bu süre zarfında ve bana kredi kartı vermiyorlar. Ya Garanti ya da İş bankasından alacağım verirlerse hesabımı kapatacağım. Boşuna borcun falan vardır demeyin olsa bankayı kötülemem.

EFT manyağı bir adam da değilim kesiyorsa kessin 3-5 TL en azından sizin bankanızdan kurtulmuş olacağım.

3.5 senedir kullandım hesaba 20-30 bin lira giriş olmuş bu süre zarfında ve bana kredi kartı vermiyorlar. Ya Garanti ya da İş bankasından alacağım verirlerse hesabımı kapatacağım. Boşuna borcun falan vardır demeyin olsa bankayı kötülemem.
Benim de kullanma sürem o kadardır. Ama kredi başvurusu yapınca bana çıktı hocam.

Siz ne kadarlık kredi başvurusu yaptınız?

Benim de kullanma sürem o kadardır. Ama kredi başvurusu yapınca bana çıktı hocam.

Siz ne kadarlık kredi başvurusu yaptınız?
Kredi geçmişin vardır çıkmıştır, benim hiç yok. Kredi kartı başvurusu benimki. Aktif çalışıyorum adamlar hala vermiyor nefret ettim bu ret veren bankalardan son birkaç haftada. Şimdi Garanti beni araştırmaya başlamış öbürleri gibi sallamamazlık etmiyor umarım beni oylamamıyorlardır.

Kredi geçmişin vardır çıkmıştır, benim hiç yok. Kredi kartı başvurusu benimki. Aktif çalışıyorum adamlar hala vermiyor nefret ettim bu ret veren bankalardan son birkaç haftada. Şimdi Garanti beni araştırmaya başlamış öbürleri gibi sallamamazlık etmiyor umarım beni oylamamıyorlardır.
Bugüne kadar kredi kartı başvursu yapıp onaylanmayan sadece sizi duydum, ilginç.

Aman hocam ifade yasağı atmasınlar ortada komik bir şey yok diye.

Kredi geçmişin vardır çıkmıştır, benim hiç yok. Kredi kartı başvurusu benimki. Aktif çalışıyorum adamlar hala vermiyor nefret ettim bu ret veren bankalardan son birkaç haftada. Şimdi garanti beni araştırmaya başlamış öbürleri gibi sallamamazlık etmiyor umarım beni oylamamıyorlardır.

Yok, benim de daha önce kredi kartı ya da kredi kullanmadım hocam. Kredi kartı başvurusunu ilk defa Enpara'ya yaptım, onaylandı.
Bence sizin alamama nedeniniz yüksek ücret olabilir.

Yok, benim de daha önce kredi kartı ya da kredi kullanmadım hocam. Kredi kartı başvurusunu ilk defa Enpara'ya yaptım, onaylandı.
Bence sizin alamama nedeniniz yüksek ücret olabilir.
Ne yüksek ücreti? Düşük demek istedin sanırım. Olsun düşük limitli verse yine yeter. Garanti de onaylamazsa SGK bilgilerine şubeye gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı