Hangi bölümü seçmeliyim?

Glarious0

Hectopat
Dün bize bölüm seçtirdiler. Ben EA seçtim ama matematik 6 saat, matematik yapamayanlar için sözel ve dil daha iyi dedi hoca. Yarına kadar bölümü değiştirebilirim. Dil seçeceğim muhtemelen. Matematik yapamıyorum sözel dersleri ezberim çok iyi ama okul da sözel sınıfı yok sayısalı hiç yapamam zaten en mantıklı dil gibi geliyor yardım eder misiniz neyi seçmeliyim hangisi zorlar hangisi kolay olur benim için bir yandan tiyatro için dil öğrenmekte istiyorum ama 11 sınıfta zor olur mu onu bilmiyorum. Oyunlardan bildiğim kadarıyla biliyorum İngilizce İngilizce olmazsa bile Almanca da olduğu için Almanca'yı yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neyi yapabilirim yapamamdan daha çok uzun vadeli hedefin var mı? Meslek olarak aklında bir şeyler var mı?

Neyi yapabilirim yapamamdan daha çok uzun vadeli hedefin var mı? Meslek olarak aklında bir şeyler var mı?
Hocam meslek olarak biraz saçma gelebilir size Actörlük yapmaktı ve bir yandan da tiyatroyla uğraşmak çünkü hevesim var eğer bunlara ulaşamazsam yazarlık ve ya yazılım dil bölümün de yazarlık var o yönden de şanslıyım dili seçersem genel kültürüm ve dil bilgim gelişir de %80 iş bulma olasılığım da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı