Hangi dağıtımı kullanıyorsunuz ve neden?

Ben de istediğim birkaç uygulamanın Fedora'da olmaması sebebiyle Ubuntu'ya geçtim. Şu an sorun gözükmüyor.
Ekran görüntüsü 2021-11-23 18-48-12.png

Ek olarak Ubuntu neden ''Linux'' olarak gözüküyor?
Ekran Görüntüsü - 2021-11-23 20-50-24.png

Gentoo ve Arch üzerinde daha rahat olmasının sebebi nedir?
İnanın ki bilimiyorum. Bu soruyu Gentoo tarafında @gen2 ve @433815 cevaplar. Arch tarafı için ise Arch kullanan hocalara sorabilirsiniz (ben dışı).
Önceden Ubuntu logosuyla beraber 'Linux(Ubuntu)' yazıyordu.
Doğru diyorsun, eskiden vardı. En azından Moderasyon ekibi, temel ya da popüler (Fedora, Arch, Gentoo, Debian, Ubuntu, Linux Mint gibi) dağıtımların amblemlerini eklyebilir. Bunun yanı sıra tarayıcınız Tor gibi gizlilik üzerine ya da gizlilik araçları içeriyorsa da yapabilir.
Ben de istediğim birkaç uygulamanın Fedora'da olmaması sebebiyle Ubuntu'ya geçtim. Şu an sorun gözükmüyor.
Eki Görüntüle 1224137
Ek olarak Ubuntu neden ''Linux'' olarak gözüküyor?
Eki Görüntüle 1224140
Bildiğiniz Snap-Free Ubuntu versiyonu var mı?

Son düzenleme:
Doğru diyorsun, eskiden vardı. En azından moderasyon ekibi, temel ya da popüler (Fedora, Arch, Gentoo, Debian, Ubuntu, Linux Mint gibi) dağıtımların amblemlerini eklyebilir. Bunun yanı sıra tarayıcınız tor gibi gizlilik üzerine ya da gizlilik araçları içeriyorsa da yapabilir.
Font awesome kullaniyorlar sanirim, onda da boyle ikonlar yok. Ikon paketini degistirmedikleri surece sanmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı