Hangi derslerden kalınca sorumluluk sınavına girilir?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Kaldığım Dersler:
  • Biyoloji (Çok az ihtimalle hocayı ikna edip geçebilirim ama zor.)
  • Kimya
  • Matematik
Kaldığım dersler bunlar da acaba sorumluluk sınavına girer miyim? Sadece edebiyatta giriliyormuş diye duydum da sınıftakiler de hepsinden girilir diyor. Her kafadan ayrı ses çıkıyor. Bence bu konular da en bilgili olan hocamız @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE. Bu konular da son noktayı o koyar. :)

Kaldığım Dersler:
  • Biyoloji (Çok az ihtimalle hocayı ikna edip geçebilirim ama zor.)
  • Kimya
  • Matematik
Kaldığım dersler bunlar da acaba sorumluluk sınavına girer miyim? Sadece edebiyatta giriliyormuş diye duydum da sınıftakiler de hepsinden girilir diyor. Her kafadan ayrı ses çıkıyor. Bence bu konular da en bilgili olan hocamız @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE. Bu konular da son noktayı o koyar. :)

Hepsinden giriliyor edebiyattan kalınca sınıfta kalmıyor muyduk? Yanlış hatırlamıyorsam.

3'ten de sınava girersin çünkü 3 ders veya üzeri kalmalarda sorumluluk sınavı oluyor.
Kaynak gösterir misin? 6 dersten kalmama rağmen lisede sorumluluk sınavına girmiyordum.
Sadece edebiyat zorunluydu.
Hepsinden giriliyor edebiyattan kalınca sınıfta kalmıyor muyduk? Yanlış hatırlamıyorsam.
Siz lise okuduğunuza emin misiniz?

Dosya Ekleri

• 1654193709573.png
    1654193709573.png
    74,9 KB · Görüntüleme: 1.566
Yıl sonu Ortalaman 50'nin üzerindeyse 7-8 sınavında zayıf olsa bile geçersin. Sadece Edebiyatta sorumluluk sınavına girilir.

Siz 20 sene önce falan mı liseye gittiniz nasıl girmediniz o sorumluluk sınavlarına?
Biliyorsunuzki Corona Virüs diye bir virüs vardı, o yüzden dersler onlineydi. Devlette öğrenciler o zamandaki öğrencilerin dersten kalmaması için böyle bir sisteme geçmişti ama sadece 1 sene.
Haber sitelerinden biri atmış ortaya birşey, hepsi peşinden gitmiş. Tabii siz ona inanabilirsiniz hocam size kalmış.

Geri
Yukarı