Hangi derslerden kalınca sorumluluk sınavına girilir?

Bende sadece Edebiyat zorunlu diye hatırlıyorum değişmediyse. (Yönetmelikte yazıyor ise paylaşacağım.)

Ben paylaştım.

Biliyorsunuz ki Corona Virüs diye bir virüs vardı, o yüzden dersler onlineydi. Devlette öğrenciler o zamandaki öğrencilerin dersten kalmaması için böyle bir sisteme geçmişti ama sadece 1 sene.

Haber sitelerinden biri atmış ortaya bir şey, hepsi peşinden gitmiş. Tabii siz ona inanabilirsiniz hocam size kalmış.

Okul yönetmenliği? Çoğu okulda bu yazıyor zaten bilip bilmeden konuşamayalım lütfen 10.sınıfım.

Siz 20 sene önce falan mı liseye gittiniz nasıl girmediniz o sorumluluk sınavlarına?
İstersen bütün derslerden kal, edebiyattan geçtiğin sürece sorumluluk sınavı yoktu.
Edebiyatı da 12. sınıfa kadar vermen lazım. 9. sınıfın edebiyatından kalırsan o sınavı verebilmek için 3 yılın daha var yani.
Almanca vardı bir de sanırım, o da okula nakil yaptırıp önceki okulunda Almanca dersi olmayanlar içindi sanırım. Almancadan pek emin değilim.

Biliyorsunuz ki Corona Virüs diye bir virüs vardı, o yüzden dersler onlineydi. Devlette öğrenciler o zamandaki öğrencilerin dersten kalmaması için böyle bir sisteme geçmişti ama sadece 1 sene.

Haber sitelerinden biri atmış ortaya bir şey, hepsi peşinden gitmiş. Tabii siz ona inanabilirsiniz hocam size kalmış.

Karantina dönemindede derslerden kalma vardı ve arkadaşta kaldığım dersleri vermedim diyor.

Geri
Yukarı