Hangi dizileri izliyorsunuz?

Durumlar iyi paşam!

2. sezon 6. bölümdeyim güzel gidiyor en fazla 1-2 haftaya biter. :D

Sonra Mad Men izleyeceğim. :D

Sherlock için de güzel dizi dediler ama ben Sherlock karakterini canlandıran ağabeyi pek sevmiyorum. Ama filmlerini izledim hani Robert Downey JR. ağabeyimizin canlandırdığı Sherlock. Ona bayıldım mesela. (y)

Paşam açayım mı Spoiler'i?
Benefical Cucumberbatch'ı nasıl sevmezsin ya, adam sherlock oynamak için doğmuş resmen.:ROFL:

Benefical Cucumberbatch'ı nasıl sevmezsin ya, adam sherlock oynamak için doğmuş resmen.:ROFL:
Ben bu adamı Enigma filminde izledim orada muhteşem bir oyunculuk çıkartmış. Belki Sherlock Holmes filminden dolayı ön yargılı olabilirim, hani orada Robert Downey JR. oynadığı için. Ama oyunculuğu başarılı. Neyse şu GOT ile Mad Men'i izler sonra Sherlock'a başlarım.

Ben bu adamı Enigma filminde izledim orada muhteşem bir oyunculuk çıkartmış. Belki Sherlock Holmes filminden dolayı ön yargılı olabilirim, hani orada Robert Downey JR. oynadığı için. Ama oyunculuğu başarılı. Neyse şu GOT ile Mad Men'i izler sonra Sherlock'a başlarım.

Aynen Enigmada, savaş bittikten sonraki o Tureng'in psikolojik çöküşünü çok iyi oynamış. Ayrıca Imıtation Game ismini nasıl enigma diye çevirmişler, bu hangi filmi diye bakmadan anlayamadım.

@Xample-47 sakın açma. Sakın o şarkının yorumları veya açıklamasına bakma. Sakın o isimleri araştırma. Şu an her şeyi bırak ve spoiler yemeden 3. sezonu bitir.
Açmadım zaten. Ben yapmadım paşam. :D

Neyse, ben bu gece şu 2. sezonu bitireyim de ondan sonra da yarın geceyle Cuma günü de 3. sezon biter oh mis. :D

Cumberbatch'in kaderi değişmiyor ne yazık ki.

Benim bir arkadaşım vardı.

O da suratı itici geliyor diye izlemiyordu mesela.

Çevrimiçi streaming ortamını terk etmeden önce izlediğim son dizi Sherlock'un ilk sezonuydu.

Benedict'i gördüğümde dedim ki:

"Tanrım. Bir Hollywood erkeğine ancak böyle biçimli bir yüz yakışır."

Biraz garip bir ifade oldu ama.

Olaya casting strategy olarak bakacağınızdan eminim. :D

Bonus:

RDJ'ın oynadığı Sherlock filmlerinden nefret ederim.

Belki 1500 mesajdır alıntı yapmıyorum. :D

Ha şunu bileydin.

Biz RDJ'yi Tony Stark olarak seviyoruz. :D

Bonus 2:

Bence Technopat'tan ayrılmadan Red Wedding'i dinleyebilir. :D

Gerçi böylesine bir hüznü o sahneyle tanışmadan ne diye tatsın ki.

Paşam ben ilk etapta sana ithafen paylaştıydım onu zaten. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı